Jump to content

Legacy IV 2.0R 150KM problem


Mademan
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam od pewnego czasu problem ze ściąganiem mojego Legacy 2,0R 150 HP, co puszczę kierownicę samochód ucieka mi w prawo. Dodam, że robiłem zbieżność, zamieniałem koła miejscami, cały komplet wymieniałem opon na inne i nadal ściąga, regenerowałem maglownice bo przeciekała na krzyżaku, wymieniłem drążki i tulej przód, tył. Dodam jeszcze że jak przyśpieszam to w przedziale 70-80 100-120 samochód wydaje drgania. Moje pytanie co może być przyczyną tego wszystkiego ? Problem z układem różnicowym, dyferencjałem ?? Olej był wymieniony, sprawdziłem dzisiaj olej jest i ma kolor różowy o ile się nie mylę bo raczej daltonista nie jestem.

Ps. zaobserwowałem jeszcze ,że jak zmieniłem koła na stalówki to jak samochód jest przy prędkości 100-120 to mam drgania na kierownicy i są dość odczuwalne a koła wyważone, te same koła w drugim legacy i nie ma tego problemu. Możliwe że muszę zmienić tarcze i klocki bo jak hamuje czy na alusach czy stalówkach to mam drgania.

 

Ale powiedzcie mi co może być przyczyną tych drgań przy przyspieszaniu i tego pierniczonego ściągania ??  Nie ukrywam mam już dosyć tego wszystkiego.

Pozdrawiam

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...