Skocz do zawartości

Legacy IV 2.0R 150KM problem


Mademan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam od pewnego czasu problem ze ściąganiem mojego Legacy 2,0R 150 HP, co puszczę kierownicę samochód ucieka mi w prawo. Dodam, że robiłem zbieżność, zamieniałem koła miejscami, cały komplet wymieniałem opon na inne i nadal ściąga, regenerowałem maglownice bo przeciekała na krzyżaku, wymieniłem drążki i tulej przód, tył. Dodam jeszcze że jak przyśpieszam to w przedziale 70-80 100-120 samochód wydaje drgania. Moje pytanie co może być przyczyną tego wszystkiego ? Problem z układem różnicowym, dyferencjałem ?? Olej był wymieniony, sprawdziłem dzisiaj olej jest i ma kolor różowy o ile się nie mylę bo raczej daltonista nie jestem.

Ps. zaobserwowałem jeszcze ,że jak zmieniłem koła na stalówki to jak samochód jest przy prędkości 100-120 to mam drgania na kierownicy i są dość odczuwalne a koła wyważone, te same koła w drugim legacy i nie ma tego problemu. Możliwe że muszę zmienić tarcze i klocki bo jak hamuje czy na alusach czy stalówkach to mam drgania.

 

Ale powiedzcie mi co może być przyczyną tych drgań przy przyspieszaniu i tego pierniczonego ściągania ??  Nie ukrywam mam już dosyć tego wszystkiego.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...