Jump to content

Aktualizacja navi

fasolaaa

Recommended Posts

No przeciez nie Dame z gronostajem...

Obraz dysku dvd, czyli jego elektroniczna kopie, ktora to na komputerze wypalasz na fizyczne medium, czyli plyte DVD (2-warstwowa)

A jak nie rozumiesz nic a nic to popros jakiegos siostrzenca czy innego mlodziaka to zalatwi sprawe :)

4 godziny temu, piwozniak napisał:

No przeciez nie Dame z gronostajem...

Obraz dysku dvd, czyli jego elektroniczna kopie, ktora to na komputerze wypalasz na fizyczne medium, czyli plyte DVD (2-warstwowa)

A jak nie rozumiesz nic a nic to popros jakiegos siostrzenca czy innego mlodziaka to zalatwi sprawe :)

:D

cd-dvd.jpg

przeciez juz dostales na ruskim forum

fasolaaa, jak BARDZO BARDZO BAAAAAAARDZO Ci zalezy to wysle Ci taka plyte, ale ogolnie srednio warto, w sensie caly zabieg srednio warty swieczki, bo mapy jak ni byly aktualne tak nie sa, z tym ze przynajmniej widzisz ze jestes w polsce a nie na wielkiej zoltej plamie.

Z ta nawigacja ciezko sie jezdzi, ja np i tak uzywam gugli. Ale rozumiem kolege ze chcialbys miec cos co chociaz troche bardziej odpowiada rzeczywistosci.

Wypal ze sobie plyte chlopie, a ja sie poddajesz i rzucasz recznik to daj znac.

Piwozniak ogolnie tak dostalem na tym ruskim forum ale link nie dziala wywala mi komunikat ze cos tam zly protokol a fakt mam takie jakby to powiedziec parcie ot taki maly gadzecik:)

to jak bedzie piwozniak masz ta aktualizacje z polskim menu?