Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

co jest subarowicze jezdzicie cos,? czy tylko glaszczecie subarynki po masce? jakis track day? jakies spotkanko? moze jakas wioske opanujemy zryjemy im podworko i zrywka z rachunku... w sobote 07 05 2011 na blyton jest II eliminacja rallycross u.k. na pierwszej slawek kolega z zespolu zaja IV miejsce po zcietej walce w finale (starym peugotem 205) mnie troche nekaly problemy techniczne i nie mooglem ogarnac tematu na miejscu,wygralem jeden bieg eliminacyjny ale to za malo na final trzeba bylo jechac trzy i ukonczyc chociaz dwa pomijam fakt obowiazkowych treningow.ogolnie fajna impreza grono polakow zgromadzone w naszym servisie ,grill itp.ponownie zapraszam subarowiczow na ta impreze wiecej info http://www.btrda.com/rallycross/,lub do mnie info@seatbeltservice.co.uk tel.07835813417 tomek (01aal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startujemy w stockhatch slawek 205gti marek soxo vts i ja 106gti (1600cm naped na jedna os) na wszystkie pytania uzyskasz odpowiedzi nastronie BTRDA , ogolnie brytyjska licencja MSA za zgoda polskiego PZM badania lekarskie itp. samochod zgodnie z przepisami brytyjskiej federacji MSA itp. przyjedzcie na zawody to pogadamy na mijscu. pozdro 01aal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , co chwila wpadam, i znowu na jakis czas znikam ...

 

widze duzo nowych, no i oczywiscie nobiego ... :)

 

 

nobi, a czy to uczucie do mnie dalej istnieje ? hehehe

wiem ze nie powinienem tego muwic na forum , ale po tym co mi sotatnio powiedziales, nie cuzje sie bezpieczny w twoim towazystwie . poczekam do nastepnego spotkania, do puki nie zjadziesz sobie partnera (chlopaka)

 

:)

 

 

a tak ogulnie co tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , co chwila wpadam, i znowu na jakis czas znikam ...

 

widze duzo nowych, no i oczywiscie nobiego ... :)

 

 

nobi, a czy to uczucie do mnie dalej istnieje ? hehehe

wiem ze nie powinienem tego muwic na forum , ale po tym co mi sotatnio powiedziales, nie cuzje sie bezpieczny w twoim towazystwie . poczekam do nastepnego spotkania, do puki nie zjadziesz sobie partnera (chlopaka)

 

:)

 

 

a tak ogulnie co tam?

 

 

 

nobby a ja żyłem w takiej niewiedzy aż do dziś :shock:

teraz rozumiem te nasze długie rozmowy :twisted:

no cóż co moze ibiza zrobic z człowieka :mrgreen:

 

ale ciągle cie lubie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim dawno tutaj nie bylem. :oops:

 

Kiedys pisalem tutaj o NORTHERN BIG ONE i nawet co niektorzy zdecydowali sie na pokazanie sie na tej imprezie. :D

 

Czy wciaz macie to w planach?

 

A dla zainteresowanych to tutaj mozna poczytac cos wiecej na ten temat :

 

http://www.northernbigone.co.uk/

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim dawno tutaj nie bylem.

 

Kiedys pisalem tutaj o NORTHERN BIG ONE i nawet co niektorzy zdecydowali sie na pokazanie sie na tej imprezie.

 

Czy wciaz macie to w planach?

 

A dla zainteresowanych to tutaj mozna poczytac cos wiecej na ten temat :

 

http://www.northernbigone.co.uk/

 

 

 

 

sounds gooooood :)

emgie01 wytłumacz się o co chodzi ...

 

mniej wiecej tak to naprawde wyglada , rawda janq ??

 

http://imageshack.us/photo/my-images/812/qwwu.jpg/ - dowody

LegasTT, a na rally szoł sie wybierasz w łikend ??

 

ki show ? kiedy ? gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rally szoł w ten weekend

 

 

wten tzn ze wczoraj i dzisiaj ? lol :)

 

-- 7 maja 2011, o 22:31 --

 

aaaaaaaaaaa ... wiem juz oco chodiz .... o ten rally szow w ten weekend ... :) to czeba bylo muwic .... ze ten 15 maja tak ?

 

-- 7 maja 2011, o 22:32 --

 

Czesc, a na ktory rally show?

 

 

 

czy ty nie umiesz czytac uwaz nie ? no przeciez ci pisze kjolega ze na TEN, w ten weekend :P hehehehe

 

-- 7 maja 2011, o 22:32 --

 

Czesc, a na ktory rally show?

 

 

 

czy ty nie umiesz czytac uwaz nie ? no przeciez ci pisze kjolega ze na TEN, w ten weekend :P hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, poplakalem sie przez Ciebie :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen: misiaczku Ty malutki :mrgreen: mam taki sam skan jak chcesz tyle ze z Twoja zaczepka :P

 

zoowty, sorki, zaczepie Cie jak tak tego pragniesz :mrgreen: 18.05 mozliwe ze razem na prom wjedziemy :idea: stay in touch :P

 

RallyShow....mialem byc ale przyjade dopiero po weekendzie wiec milej zabawy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, poplakalem sie przez Ciebie misiaczku Ty malutki mam taki sam skan jak chcesz tyle ze z Twoja zaczepka

yhy .. dlatego tyle milczales bo dzialales w photoshopie... moja byla piwerwsza , i jest po sprawie ...

RallyShow....mialem byc ale przyjade dopiero po weekendzie wiec milej zabawy

zagladniesz do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, poplakalem sie przez Ciebie misiaczku Ty malutki mam taki sam skan jak chcesz tyle ze z Twoja zaczepka

yhy .. dlatego tyle milczales bo dzialales w photoshopie... moja byla piwerwsza , i jest po sprawie ...

RallyShow....mialem byc ale przyjade dopiero po weekendzie wiec milej zabawy

zagladniesz do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nasze długie rozmowy

NOBI ... JESTES ZWYKLA DZI**A .... :(

 

JAK PYTALEM ZM KIM TYLE GADASZ, CIAGLE ZAJETE, TO MUWILES " Z MAMA SLONCE , Z MAMA , MAMA SIE MARTWI I DZWONI DO MNIE ..."

JAK MOGLES TAK W NALADOWANY TELEFON KLAMAC ... :( NIE ZAPOMNE CI TEGO ... JUTRO ODESLE CI TWOJE ZECZY !!

 

HEHEHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...