Skocz do zawartości

Podłączenie zegarów STI do WRX MY01


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

 

Dostałem do swojego WRXa w pakiecie dodatkowe zegary z STI. Chcialbym je podłączyć, niestety przy podłączeniu "tak jak jest" wywala bezpiecznik.

Widziałem kilka wątków dotyczących podłączenia zegarów z STI do WRXa jednak może wystąpić różnica w okablowaniu w różnych rocznikach. 

 

Zegary z STI są z czerwonym podswietleniem i DCCD.

Znalazłem taki filmik instruktażowy ale jest to konwersja 06->06 - https://www.youtube.com/watch?v=Aw57Hs79Ibs

 

Robił ktoś może taką zamianę w podobnych rocznikach i podzieli sie patentem? @Xbike, @Filipez - poratujesz?

Edytowane przez Piotr Kuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zegary od STI z czerwonym podświetleniem, ceremonią i shift lightem z DCCD w Blobie WRX 2005r. i na pewno nie pasują P&P. Trzeba przełożyć któreś piny i uciąć jeden kabel. Niestety nie pamiętam które, ale mam gdzieś to opisane, więc jeśli znajdę to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI --> WRX

 

1. Uciąć kabel C9 (pomarańczowy) prawa kostka

2. Uciąć kabel B28 (środkowa kostka)

3. Uciąć ząbki lewej kostki

 

Ja mam tak u siebie i wszystko jest ok. Nie wiem czy identycznie będzie w Bugu. Poprzedni właściciel zasłonił jeszcze diodę r DIFF temp. ,diodę DCCD i diodę ABS, żeby nie waliło po oczach.

Edytowane przez baki
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, baki napisał:

Ja mam tak u siebie i wszystko jest ok. Nie wiem czy identycznie będzie w Bugu. Poprzedni właściciel zasłonił jeszcze diodę r DIFF temp. ,diodę DCCD i diodę ABS, żeby nie waliło po oczach.

 

w tym filmiku  https://www.youtube.com/watch?v=Aw57Hs79Ibs pokazuje rowniez jak wyłączyć niepotrzebne diody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...