Skocz do zawartości

Impreza GX - Diagnostyka (Poznań)


Narrator

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Imprezy GD w wersji GX 2.0 125KM z 2001 r.

Na co dzień jeździłem służbowym samochodem a Imprezę kupiłem bo zawsze mi się podobała (zwłaszcza wersja z okrągłymi światłami) i chciałem mieć samochód który nie jest nudny.

Nie jestem specjalistą w dziedzinie motoryzacji a przygodę z subaru dopiero zaczynam dlatego przy zakupie towarzyszył mi rzeczoznawca samochodowy którego wiedza miała mi ustrzec przez zakupem bubla. Po dokładnym obejrzeniu samochodu zapadła decyzja o zakupie.

Jeżdżę tym autem już 3 tydzień i pewne rzeczy zaczynają mnie martwić np. po dłuższej trasie zapaliła się kontrolka check engine a od wczoraj z rury wydechowej wydobywają się białe spaliny. Ale nie o tym tutaj. Moje pytanie brzmi:

 

Czy jest możliwość sprawdzenia tak wiekowego auta na stacji diagnostycznej na zasadzie - płacę a Panowie np. mówią mi: tutaj trzeba zmienić to i tamto, zbliża się czas wymiany rozrządu itp. itd. Chodzi mi o gruntowne sprawdzenie stanu technicznego auta aby zareagować póki jest jeszcze czas a nie czekać aż coś się wysypie i koszty będą jeszcze większe. 

 

I oczywiście gdzie coś takiego zrobić? najlepiej jeszcze żeby było to miejsce w którym personel nie naciąga żółtodziobów takich jak ja i nagle okazuje się że trzeba wymienić wszystko.

 

Czytałem na tym forum o KOCAR - czy oni oferują taką diagnostykę i ile to może kosztować?

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...