Skocz do zawartości

Ankieta prosze o glosy


Czlapus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowicze

Mam taka mala prosbe jesli niebylby to dlawas problem czy moglibyscie oddac glos w ankiecie ? Prosze o glos w kategorii Powiat , projekt nr 2

Z gory dziekuje ;)

Link do ankiety http://ankiety.nowysacz.pl

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane.

Swoją drogą do tej pory ciężko pogodzić się, że Suchej Doliny, najlepszej chyba miejscówki na stację narciarską na Sądecczcyźnie, już praktycznie dla narciarzy nie ma. Często tam latem wędruję z psami i żal patrzeć, jak dawne świetne trasy, na których się uczyłem jeździć i spędziłem mnóstwo czasu, zarastają lasem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja takze pamietam czasy swietnoaci Suchej, tutaj sie urodzilem i az zal serce sciska ze taki kurort poprostu zostal zaprzepaszczony;( bo inaczej tego nazwac sie nieda . Dzieki za glos Pegi jak zwykle mozna na Ciebie liczyc ;)

 

 

Ankieta jest glosowaniem na projekty dotyczace rozwoju sadeczyzny. Projek na ktory prosze o oddanie glosu doTyczy rozwoju Suchej Doliny dawnej niestety deczko podupadlej Stacji narciarskiej mozna o niej poczytac w necie jak Ktos niewie oco chodzi choc w latach 90 byla napewno slynna i do dzis ludzie sie zastanawiaja co sie z Sucha Dolina stalo...

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...