Skocz do zawartości

[Białystok] Podlasianie i spoty


Milek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pierwszy spot w Bialym :mrgreen: Tylko dwa auta ale na poczatek dobre i to :P

 

Razem z Wojtkiem (ja tez Wojtek :) ) zamielismy sie na chwile na auta. Jak dla mnie bomba, na poczatku czulem sie troche spiety za kierownica nie swojej Imprezy ale bylo super :D Oba auta ze zdjec maja wspolny tylko rocznik ale zarowno jednym jak i drugim mozna niezle sie pobawic

 

No to kilka zdjec:

dsc00492ah0.jpg

 

dsc00489at0.jpg

 

dsc00484ha9.jpg

 

dsc00482uc0.jpg

 

dsc00491th4.jpg

 

dsc00487mf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtek, wychodzi na to, ze bedziesz jedynym rodzynkiem z Subarakiem na spotach Subaru heheh :mrgreen:

 

hmmm, nadal uwazam ze SIP powinien reklamowac Forum sprzedajac Subary. W Bialym coraz wiecej widze Imprez a nikogo na Forumie. Nawet adamusmax widzial fajne dziewcze za kierownica WRXa na blachach BI :cool:

 

Felix chyba też jest właścicielem Subaraka...

 

Mi raczej wychodzi na to ze on Bedzie Mial Wydatki :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=108273

 

Jeszcze nie wiem ale może Wróbel . Ostanio ustawił na 5000m rozegraliśmy II eliminację Czampionschipu BMW i było ekstra . Teraz chiałbym przyjechac Subaru . :wink: Ktoś się pisze ???

 

:roll: no to nie umiem czytać ze zrozumieniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=108273

 

Jeszcze nie wiem ale może Wróbel . Ostanio ustawił na 5000m rozegraliśmy II eliminację Czampionschipu BMW i było ekstra . Teraz chiałbym przyjechac Subaru . :wink: Ktoś się pisze ???

 

:roll: no to nie umiem czytać ze zrozumieniem..

 

 

yyyyyyy .... a ja za to slepy jestem vero :mrgreen:

 

sorry :oops:

 

Felix ujawnij sie do diaska! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, wychodzi na to, ze bedziesz jedynym rodzynkiem z Subarakiem na spotach Subaru heheh :mrgreen:

 

hmmm, nadal uwazam ze SIP powinien reklamowac Forum sprzedajac Subary. W Bialym coraz wiecej widze Imprez a nikogo na Forumie. Nawet adamusmax widzial fajne dziewcze za kierownica WRXa na blachach BI :cool:

 

Nie ma w bialym wcale tak duzo Imprez. Sa 2 czy 3 STi ale jezdza nimi osoby albo po 50-tce albo jak widac "nieforumowi" (Subaryty nie licze, bo juz sprzedaje :P )

Dziewczyne w czarnym WRXie w automacie widuje dosyc czesto, jak cos to zagadam :mrgreen:

Jest jeszcze kilka kombiakow "bagAjów", jeden to nawet (srebrny taki) czesto pali kapcia w niedziele na lotnisku :roll: Kolejny niebieski znajomego jest juz od dluzszego czasu na sprzedaz. Tak czy siak Wojtus, na dzien dzisiejszy mozesz czuc sie najwiekszym debeściakiem na forumowych spotach :)

 

Felix, jezdzisz na codzienne spotkania pod fontanne Bumowcow? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam jeszcze Subaru ale mam to :

 

czyli RWD :twisted: No to zrobimy spota ktoregos razu.

BTW czy masz jakies fajne miejscowki obcykane w Bstoku do pojezdzenia (jakas luzna nawierzchnia, błoćko, etc)?

 

Vero, mowilem ze Bedzie Mial Wydatki :wink:

 

Mam :

 

http://s000.wyslijto.pl/?file_id=85179411317622238774

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyne w czarnym WRXie w automacie widuje dosyc czesto, jak cos to zagadam :mrgreen:

 

zagadaj, zagadaj, wymienilem z nia juz pare usmieszkow i kiwek. :mrgreen:

 

Jest jeszcze kilka kombiakow "bagAjów", jeden to nawet (srebrny taki) czesto pali kapcia w niedziele na lotnisku :roll:

 

To chlopak mojej fryzjerki :cool:

 

Kolejny niebieski znajomego jest juz od dluzszego czasu na sprzedaz. Tak czy siak Wojtus, na dzien dzisiejszy mozesz czuc sie najwiekszym debeściakiem na forumowych spotach :)

 

Oh yeah :!:

 

Do tej listy dopisze jeszcze czarny STI parkujacy na Wesolej (widuje jak corke z przedszkola odbieram), niebieski STI 06 z ktorym gadalem na swiatlach na wakacjach, niebieski STI05 z kierownikiem o dlugich wlosach, srebrny STI ktorego raz widzialem w serwisie. Mowie Ci, jest tego troche.

 

 

A co to za taka fajna miejscowka. Niezle Cie tam telepie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...