Skocz do zawartości

Szukam warsztatu do wynajęcia pod autodetailing w Częstochowie


Luki_wrx_prodrive

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów tak jak w temacie poszukuję do wynajęcia warsztatu w Częstochowie pod autodetailing od czerwca (obecnie przebywam w UK ale na początku czerwca zjeżdżam na stałe do PL) jeśli ktoś by coś słyszał, miał kogoś co ma na wynajem albo wie że ktoś będzie chciał wynająć proszę o info poprzez forum albo email: Kepke23@o2.pl albo 502920716 Łukasz

http://www.lukautodetailing.com

Z góry dziękuję za wszelkie informację pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje dokładnie wszystko chodzi o cenę oglądałem kilka ale szczerze to ceny są masakryczne i stan/wygląd hmm... raczej bym się wstydził klienta przyjąć w takim warsztacie jeśli nic nie znajdę to możliwe że wybuduję u siebie na placu warsztat razem z myjnią ale to znowu koszty.

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jeśli myjnia ma być legalna w świetle obowiązującego prawa.

 

oczywiście że 100% legalna tylko że u mnie to nie będzie myjnia dla klientów tylko na własny użytek (bo przed polerowaniem musi auto być dokładnie umyte :)) a to duża różnica nie muszę robić drogi dojazdowej na auta klientów itd oczywiście filtry do wody muszą być i pozwolenia najważniejsze z ochrony środowiska.

 

p.s. zapomniałem dodaj oczywiście w rozsądnych pieniądzach bo kilka tyś nie będę płacił za wynajem (zresztą nie potrzebuję jakiegos dużego warsztatu)

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz sobie pozwolić na wydatek budowy swojego od zera i masz względną miejscówkę to wybrałbym taką opcję. Prowadziłem swój biznes wprawdzie zupełnie inny ale w wynajmowanym lokalu i jak czasem przychodzą chude miesiące a trzeba płacić kilka tys. czynszu plus stale inne opłaty to robi się ciężko. A tak to masz wyzwanie finansowe ale potem tylko profity plus jak Ci nie wyjdzie to możesz to komuś podnająć i poratować się jakąś gotówką. Mój obecny szef wyznaje podobną filozofię i narazie wychodź mu to na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

eżeli możesz sobie pozwolić na wydatek budowy swojego od zera i masz względną miejscówkę to wybrałbym taką opcję. Prowadziłem swój biznes wprawdzie zupełnie inny ale w wynajmowanym lokalu i jak czasem przychodzą chude miesiące a trzeba płacić kilka tys. czynszu plus stale inne opłaty to robi się ciężko. A tak to masz wyzwanie finansowe ale potem tylko profity plus jak Ci nie wyjdzie to możesz to komuś podnająć i poratować się jakąś gotówką. Mój obecny szef wyznaje podobną filozofię i narazie wychodź mu to na dobre.

 

Mam miejscówkę bo plac mam wielki i miejsca jest ale chodzi o to że najpierw chce zbudować klientele bo wiesz wyrzucić na budowę warsztatu kilkadziesiąt tysięcy a potem się okaże że nie ma aut do robienia to lipa bo wynajem komuś na moim własnym placu obok domu nie ma opcji bo nie chce obcych ludzi na prywatnym placu. Chce wynając najpierw warsztat na kilka miesięcy wtedy już będę wiedział czy się będzie kręciło czy nie jeśli tak to zacznę budowę swojego warsztatu i po skończeniu poinformuję klientów o nowej siedzibie firmy i już taki mam plan :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...