Skocz do zawartości

Nawigacja fabryczna FHI czy nawigacja SIP?


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Mam Subaru Forester XT MY 2014 w wersji Platinium z fabrycznie montowaną nawigacją (a przynajmniej do tej pory mi się tak wydawało), bo gdy próbowałem zakupić update, to dowiedziałem się od Here, która jest następcą Navteq-a, że możliwy jest update tylko dla urządzenia nawigacji z tzw. Head Unit Number: FF405LS, FF415LS, FF506LS, FF516LS, ja mam (a nic sam nie zmieniałem) FF456LS. Here nic nie wie o aktualizacji nawigacji w takim, nie wiadomo czy fabrycznym urządzeniu dla pojazdów Subaru i doradza się skontaktować z Subaru Import Polska.

 

Czy można się dowiedzieć o co chodzi?

Jak i gdzie można kupić aktualizację dla urządzenia FF456LS?

 

Pozdrawiam Tiger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękujemy za cierpliwość

 

 

Witam, dwa tygodnie upłynęły "jak z bicza strzelił" :) - przesłałem na podany adres e-mail stosowane dane / korespondencję od razu 4 stycznia, no i niestety nic, zero odzewu - czy można prosić o wyjaśnienie sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dane wysłałem też na PW, na maila centrala@subaru.pl PONOWNIE wysłałem również całość korespondencji z HERE.

Zapewniam Pana, że ze swojego maila korzystam kilkadziesiąt razy dziennie i raczej nie słyszałem, żeby ktoś inny zgłaszał, że korespondencja do niego nie dociera :)

 

Pozdrawiam Tiger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czuje się w obowiązku powiadomić o uzyskanej dzisiaj odpowiedzi z DT.

Reasumując, pomimo że producent map Here zarówno na swojej internetowej podaje co innego jak i jego (Here) oficjalny support też ma inne zdanie, to jednak nowe aktualizacje map na urządzeniu, w które jest wyposażony mój Forek XT MY 14, tj. Head Unit Number: FF456LS będą działać. Czyli o'k, ale sytuacja dziwna.... 

 

W każdym razie dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...