Skocz do zawartości

Nakładki nadkoli Forester SF


yaro

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o opinię:

- jak Wam się widzi montaż takich listew pozostawiając kolor czarny ( po długich poszukiwaniach udało mi się zakupić takie listewki i plan był aby je lakierować pod kolor auta a może zostawić czarne ... )

- chciałbym je przykleić, tylko jakiego kleju użyć aby nie odpadły a ewentualnie przy zdejmowaniu nie zniszczyć lakieru .

 

tak wygląda z czarnymi :

post-6524-0-61163300-1442727310_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaki masz w kolorze wiec listy tez musisz mieć w kolorze

wg mnie wystarczy taśma dwustronna

dokładnie jak napisał sredniaq możesz mieć problem z woda 

w moim starym SF nadkola zgniły, bo od środka była tam gumowa uszczelka/osłonka która z czasem zaczęła się odklejać, woda się tam zbierała, w zimę raz widziałem na nadkolu sopel lodu, a po zimie były już parchy 

post-3552-0-12075900-1442739060_thumb.jpeg

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@yaro, podziel się informacją gdzie takowe listewki udało Ci się znaleźć bo też takich szukałem. Ja bym w moim czarnym Stforku zostawił czarne i ich nie lakierował ale jak chodzi o srebrny to bym chyba pokusił się o lakierowanie - albo wersja na burżuja polakierował zderzaki i listwy na drzwiach na czarny kolor listewek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pytasz o gusta, to odpowiem - wolałbym srebrne :)

właśnie  o gusta mi się rozchodzi. Mi się też nie widzą czarne przy srebrnym. Rozważam jeszcze obklejenie ich folią wraz z plastikami drzwi ale boję się, że się napracuje a efekt będzie marny ...

 

 

A nie boisz się, że będzie się zbierała wilgoć pod nimi i rdzewiało ?

Trochę się boję. Nadkole już bierze ruda i chciałem zrobić porządniej bez lakierowania a na to te listewki ...

 

 

@Yaro, podziel się informacją gdzie takowe listewki udało Ci się znaleźć bo też takich szukałem

Polowałem na nie z dwa lata ... Od dzwonienia po szrociarzach do regularnego przeglądania olx, allegro itp

Trafiłem ogłoszenie rozbitka a zaproponowana cena za te nakładki zmobilizowała sprzedającego do ich demontażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w SG zdjąłem ten wynalazek, bo wilgoć i syf się zbierały, sprzyjając korozji. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to maluj na srebrno, czarne wyglądają koszmarnie.

 

Zamiast tego lepiej krawędzie nadkoli gumą pokryć, przed kamieniami chroni a rdzy nie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...