Skocz do zawartości

internetowy BógMocher


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się miotam od jednej strony do drugiej i nie wiem gdzie założyć konto.

 

Bukmacherami w sieci nieprzyzwoicie obrodziło a każdy się chwali, że najlepszy.

 

Wacham sie pomiędzy expekt, bwin i bet-at-home...

 

Gdzie sie zarejestrować... ?

 

Macie swoje doświadczenia i typy ?

 

 

 

PS - Ten nadmiar wyboru wynikający z dobrobytu, wprowadzi mnie w nerwicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam nigdzie !

 

Pamnientam ze szkoły jak chłopcy z kuponami za 5 zł biegali podnieceni przed weekendem czekając na kolejkę ligową :)

 

Ja tam się jako poważne dziecko nigdy w to nie bawiłem tylko czytałem lektury... ale teraz.

 

Sobie Wikciu przy komputerku ten tego siądzie, piwko otworzy, telewizorek sport zapodaje a tu klik klik 50 zł na jednych lub drugich :mrgreen:

 

Podobno lepiej się zawody ogląda jak możesz z kilku złotych zrobić kilkanaście lub wszystko stracic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chwile w zaklady bawilem podczas mistrzostw w pilke na www.betgun.com

Ale po przegraniu 50zł przestalem sie bawic :mrgreen: Chociaz same zaklady i ogladanie meczu czy wyscigu (cholerny Rossi startowal z 8 pola a wygral :evil:;) )

po obstawieniu jest o wiele bardziej pasjonujace ale latwiej stracic $$ niz wygrac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa płatności btwin (ale nie tylko) może byc realizowana na wiele sposobów, w tym zwykłe przelewy tak, jak już wspomniałeś. Wygodniejszą formą jest jednak moim zdaniem skorzystanie z moneybookers.com. Jest to zewnętrzna firma obsługująca każdego rodzaju transakcje finansowe via internet. Zakładasz u nich wirtualne konto, na które przesyłasz dowolną kwotę pieniędzy tradycyjną drogą-przelewem internetowym. Pieniądze wpywają tam następnego dnia, najdalej po dwóch. Od tego momentu możesz w czasie rzeczywistym z tego wirtualnego konta zasilać wszelkie internetowe zakłady, aukcje, loterie itp, itd (moneybookers obsługuje naprawdę wiele z nich, w tym bwin).

Przesyłając pieniądze bezpośrednio do bukmachera po pierwsze czekasz kilka dni na zasilenie, po drugie, jak Ci się już skończą nie masz możliwości szybkiego zasilenia 'bukmacherskiego konta'.

Korzystając z moneybookers można wpłacić większą kwotę na swoje wirtualne konto (jak nie wykorzystasz, nic nie tracisz-możesz je z powrotem wycofać do swojego banku) i z niego, w czasie rzeczywistym, w zależności od potrzeby przerzucać dowolne kwoty na konto u bukmachera. Za operacje przerzucania gotówki z moneybookers nie są pobierane żadne opłaty.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...