Skocz do zawartości

wrx 2004 SZARPANIE P0026 P0028 - prośba o Pomoc


grafmix

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem wrx który stał około roku na placu po delikatnej kolizji (bok auta),

po blacharce auto przejezdzalo tylko na lawete i do garazu gdy przyszlo do pierwszej przejażdżki radość opadła.

stukające zawieszenie,cieknące węże od chłodnicy itp drobiazgi.najgorsze z tego jest szarpanie na zagrzanym silniku,przy przyspieszaniu auto idzie normalnie jak na wrx ale przy stalej predkosci ok 40kmh na jednym biegu obroty okolo 2500 szarpie i sie dlawi,wymienione swiece i cewki pozostal ecu wywala nastepujace bledy P0028,P0026,P0083,P0082 wszystkie tycza sie regulacja zaworow ssacych bank 1.

nie wiem do konca o co chodzi na necie znalazlem podobny problem bylo to zwiazane z czujnikami po stronie kierowcy z kolorem kostki niebieskim i bialym.

może ktos miał podobny przypadek i podzielil by sie doswiadczeniem z ta usterka.z góry dziekuje za jakiekolwiek sugestie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dokładnej diagnostyki i sprawdzeniu paru rzeczy,to możemy sobie równie dobrze wróżyć z fusów.

Rozrząd i luzy zaworów do sprawdzenia,szczelność dolotu,przepływka,solenoid,wiązka silnika itd.

Czyli parę rzeczy do sprawdzenia,będziesz szukał bez dokładnej diagnostyki czy logów pracy silnika,to wypadnie pewnie drożej niż wizyta w dobrym warsztacie ogarniającym Subaraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie polecam tego Pana do którego chcesz się udać z autem. I drugi raz w życiu bym tam nie zawiózł mojej subarki. A jak stoisz to też silnikiem szarpie czy pracuje normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...