Skocz do zawartości

Pytania ad. Legacy OBK r. 96-98


gorg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jestem sam z Litwy, mam Outback z 1996 r. (amerykanin)

Silnik DOCH

Co dotyczy silnika, to nie ma z nim problemow (1996 r. swiece musza byc platynowe)

rozrzad trzeba zmieniac co 100 tys. km. (pasek, 4 rolki)

mam za soba juz 30 tys km. po kupieniu narazie z zawieszeniem problemow nie ma

co dotyczy napedu to jak ja wiem ze jest 50/50 (w automacie)

automat pracuje dobrze, ale jest troche powolny

w ciagu 2 lat zmienilem : rozrzad, klodki, uszczelniacze na glowicy, i jasno zmieniam olej z filtrami i to wszystko

samochod mam z gazem (sam zaintalowalem) IV modyfikacji, samochod pracuje z gazem dobrze

pali samochod nie malo (o benzynie juz powiedziano) z gazem miasto (lato 13-14; zima 15-16) poza miastem (okolo 11)

Trudnego terenu narazie nie mialem a tam gdzie jezdzilem wszedzie przejechalem. Subaru najlepiej mozna doceniac zima (ale nie taka jak teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Arturro za propozycję, ale szukam Outbacka.. :)

 

Dar - co do "powolności" skrzyni automatycznej też odniosłem takie wrażenie podczas przejażdżek. Następnego kandydata będę chyba musiał oglądać z jakimś "znawcą" tematu. Być może nie jestem przyzwyczajony do aut 4x4, ale outback'i którymi miałem okazję jeździć - zachowywały się tak jak ...hmmm... jak to określić... nie miały mocy :?: Skrzynia bardzo "mułowata", jazda na wprost - poniżej oczekiwań (wrażenie jakby miał lekko "pozacierane" dyferencjały) - zakręty (szybkie) super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wyciągnę trupa z szafy...

 

Dzięki za pomoc..... ale w końcu nie znalazłem interesującego OBK i zakończyło się na kupnie BMW touring... :cool: Może następnym razem przy zmianie auta będzie Subaru...

Szerokości

Gorg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...