Skocz do zawartości

Subaru WRX STI TOP


stijaro

Rekomendowane odpowiedzi

Heh  to była przeprawa....

Musi być inna klapa . bo ta co jest montowana w wersji TOP nie pasuje.

Spojlery kupiłem dwa . Jeden za 200 zł nówka (gość nie wiedział co sprzedaje) brakowało jednej nogi a drugi połamany u góry za 800 (ten już wiedział co ma:)  ) i zrobiłem jeden z dwóch.. Nowy w salonie 3K

Mam na sprzedaż uszkodzony bez jednej podstawy , tylko wiem że w ASO jej nie kupisz osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W TOP jest nawigacja z ekranem dotykowym, otwieranie i  odpalanie  bezkluczykowe ,  specjalne fotele Recaro  oraz alu BBS.


Co do wydechu to jeszcze się nie zdecydowałem i mam obawy co do głośności. Okazało się że samych puszek Remus-a nie można zamontować , lecz tylko cały układ cat-back  od silnika włącznie. Podobnie jest z wydechem Invidia q300. Po wymianie jeszcze strojenie....wtedy STI jest "uwolnione" i odczuwalne lepsze przyspieszenie,  ale jest głośne. W nie-ASO Invidia q300 z strojeniem 8 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na catbacku nie będzie dużo głośniejsze... przy prędkościach autostradowych w ogóle nie powinno być różnicy - dopiero przy końcu skali obrotów będzie słychać bulgotanie + spool turbo bardziej zauważalny, ale to wszystko. Kat i kolektory dopiero wpływają na głośność ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stijaro powiedział:

No nie wiem.... zakładając te zestawy jest rura z innym katem , pewnie sportowym...

na tych załączonych nie ma katalizatora -> katalizator masz w "downpipie" (nie wiem jak to po polsku napisać żeby nie brzmiało śmiesznie), a zestaw, o którym mówisz to CATBACK, czyli to, co za "downpipem". Edytowane przez aki001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co za katalizatorem...

tru... "za katem" czy "wyjście z kata". Jakiś dziś niedospany jestem... co i tak w GH nie zmienia kontekstu - cały "katowany" downpipe łączy się z Catbackiem... ;) Edytowane przez aki001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...