Skocz do zawartości

prosba o pomoc


muodyone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem zainteresowany kupnem Imprezy Wrx turbo, znalazlem interesujacy mnie model (obecnie przebywam w irlandii) w calkiem przyzwoitej cenie z przebiegiem 140.000 mil (jakies 215 tys km)rozmowie telefonicznej wlasciciel wspomnial ze wymienil silnik (w poprzednim cos padlo) obecnje silnik ma 90.000 mil I gu pojawiaja sie moje watpliwosci (z gory przepraszam za glupie pytania) czy warto sie inresowac takim samochodem, czy lepiej unikac tego typu samochodow?? Wlasciciel o ile wiem nie posiada dowodu wymiany silnika ale ma stary silnik,auto znqjduje sie jakies 2h drogi od miejsca w ktorym mieszkam I nie stety nie mam nikogo zaufanego kto moglby ze mna pojechac I to sprawdzic.na co zwrocic uwage przy ogladaniu I czy normalny serwis/mechanik bedzie w stanie stwierdzic czy silnik naprawde byl wymieniony?? Plus czy samochod z takim przebiegiem (mowa o karoserii I innych pod zespolach) dalej oplaca sie kupowac (jak z trwaloscia) w obecnym samochodzie robie ok 30tys km rocznie wiec nie wiele zastanawiam sie jak dlugo wytrzymuja takie pod zespoly.

z gory wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi znajdziesz na forum, musisz tylko czytać, czytać i jeszcze raz czytać, a zdobyta w ten sposób wiedza będzie bezcenna.

Przez ostatnie kilka lat więcej przeczytałem niż w ciągu całej mojej edukacji, a skończyłem ją w poprzednim 1000-leciu. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziekuje za kreatywna odpowiedz hugo :) ja swoja skonczylem nie wiele pozniej :P a juz tak calkiem na powaznie,to chodzilo mi o wasze doswiadczenia z ta marka,dla mnie to bedzie pierwsze subaru z tad chcialem zapytac bardziej doswiadczonych uzytkownikow o zdanie :) ale nie omieszkam sam zaglebic sie w ten temat :)

Edytowane przez muodyone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...