Skocz do zawartości

O traktowaniu w serwisach


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Po serii nieprzyjemnych zgrzytow dobiegajacych z przednich kol, pojechalem dwa lub trzy tygodnie temu do klubowicza E12 na Jutrzenki na awaryjna wymiane tarcz. Telefon w 8PM, nie ma problemu, awaria, wpadaj o 7AM dnia nastepnego, zrobimy. Rewelacja.

 

Jade, Grzesiek sciaga z polki tarcze, marka noname ale japonskie, w tej chwili nie ma innych - trudno, zakladamy. Wymiana bardzo szybka, wszystko zrobione jak nalezy.

 

Wyjazd do KRK z rowerem celem potarzania sie w blocie i rozbicia ryja na zjazdach, przy hamowaniu z duzej predkosci czuje wyraznie, ze tarcze bija. Sprawdzam potem kilkukrotnie - po dobrym nagrzaniu tarcze bija i praktycznie nie ma hamowania. Coz - trudno, trzeba bedzie zmienic.

 

Dzwonie do Grzeska, opisuje sytuacje - ok, przyjedz. Przyjezdzam - sprawdzamy - nic sie nie dzieje, najwyraznej, pomimo paru prob, nie udalo sie wystarczajaco nagrzac tarcz zeby problem powtorzyc. I pomimo tego, ze problemu nie udalo sie odtworzyc - Grzesiek bez problemu przyjal tarcze i zalozyl mi nowe Brembo - doplacilem tylko roznice w cenie miedzy tarczami.

 

Jestem ogromnie zadowolony z takiego traktowania, musze przyznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwoje Panowie macie racje :) Wymieniłem Devlinowi tarcze z 5 powodów

1. Od początku nie był przekonany do tej firmy założyliśmy je po moich namowach.

2. Tarcze biły tylko jak były gorące ( ewidętna wina tarcz)

3. Tarcze nie nosiły śladów przegrzania i innego ostrego traktowania

4. Wizerunek firmy jest czasami wazniejszy niż pare złotych

5. Devlin sprawia wrażenie dobrego klienta więc zostawi jeszcze pare złotych to sobie te tarcze odbije :)

STIFAN<= 5 to dla Ciebie (co byś miał troche racji i zeby wszyscy nie myśleli ze jestem taki święty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...