Jump to content

O traktowaniu w serwisach

devlin

Recommended Posts

Po serii nieprzyjemnych zgrzytow dobiegajacych z przednich kol, pojechalem dwa lub trzy tygodnie temu do klubowicza E12 na Jutrzenki na awaryjna wymiane tarcz. Telefon w 8PM, nie ma problemu, awaria, wpadaj o 7AM dnia nastepnego, zrobimy. Rewelacja.

Jade, Grzesiek sciaga z polki tarcze, marka noname ale japonskie, w tej chwili nie ma innych - trudno, zakladamy. Wymiana bardzo szybka, wszystko zrobione jak nalezy.

Wyjazd do KRK z rowerem celem potarzania sie w blocie i rozbicia ryja na zjazdach, przy hamowaniu z duzej predkosci czuje wyraznie, ze tarcze bija. Sprawdzam potem kilkukrotnie - po dobrym nagrzaniu tarcze bija i praktycznie nie ma hamowania. Coz - trudno, trzeba bedzie zmienic.

Dzwonie do Grzeska, opisuje sytuacje - ok, przyjedz. Przyjezdzam - sprawdzamy - nic sie nie dzieje, najwyraznej, pomimo paru prob, nie udalo sie wystarczajaco nagrzac tarcz zeby problem powtorzyc. I pomimo tego, ze problemu nie udalo sie odtworzyc - Grzesiek bez problemu przyjal tarcze i zalozyl mi nowe Brembo - doplacilem tylko roznice w cenie miedzy tarczami.

Jestem ogromnie zadowolony z takiego traktowania, musze przyznac.

Obydwoje Panowie macie racje :) Wymieniłem Devlinowi tarcze z 5 powodów

1. Od początku nie był przekonany do tej firmy założyliśmy je po moich namowach.

2. Tarcze biły tylko jak były gorące ( ewidętna wina tarcz)

3. Tarcze nie nosiły śladów przegrzania i innego ostrego traktowania

4. Wizerunek firmy jest czasami wazniejszy niż pare złotych

5. Devlin sprawia wrażenie dobrego klienta więc zostawi jeszcze pare złotych to sobie te tarcze odbije :)

STIFAN<= 5 to dla Ciebie (co byś miał troche racji i zeby wszyscy nie myśleli ze jestem taki święty :)