Jump to content

Subaru Forester 2,5 xt ,2007 -problem .

ania.warszawa83

Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników danej marki:)

\

Liczę na państwa pomoc .

Zaczęło się w wakacje ,autostrada mąż próbuje wyprzedzić i przy stanowczym naciśnięciu na pedał gazu (do oporu ),auto zaczyna się rzucać ,traci na mocy ,przerywa ...

Winą obarczyliśmy paliwo .

Niestety problem zaczął sie nasilać .Coraz częściej ale tylko i wyłącznie przy nagłym dodaniu gazu do dechy Forester zaczyna swoje akcje (jak wyżej )

Niestety zapaliła się kontrolka oznaczająca problem ze spalaniem (dwie kontrolki jednocześnie przy tym się palą od tempomatu i chyba od silnika na pomarańczowo-nie jestem pewna -to z relacji męża )

Obecnie samochód jest u mechaników -świece ponoć okey ,

Pan główny zarządzający szef wszystkich mechaników ,powiedział że jest problem w cewce zapłonowej i oni skleili tą końcówkę chałupniczą robotą bo niestety trzeba wymienić całą wiązkę kabli i nawet dzwonili do Subaru serwisu i ponoć sama ta końcówka nie występuję i że ta wiązka kabli  z ta końcówką pewnie drogo kosztuje i aby to wymienić to trzeba wszystko wybebeszać .

Oczywiście nie dowiedziałam się co tak naprawdę sie popsuło ,wiem tylko że właśnie ta końcówka od cewki spada i dlatego Forester przerywa .

Auto do odebrania ,czeka .

Bardzo proszę o naprowadzenie mnie po tej całej relacji powyższej i z własnych obserwacji ,co może być przyczyną takiego zachowania  auta ?

Bardzo proszę też o polecenie dobrego serwisu znającego się tak na prawdę na Subaru .

Bede wdzięczna za wszystkie sugestie i dobre rady 

Dziękuje