Skocz do zawartości

Subaru Forester 2,5 xt ,2007 -problem .


ania.warszawa83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników danej marki:)

\

Liczę na państwa pomoc .

 

Zaczęło się w wakacje ,autostrada mąż próbuje wyprzedzić i przy stanowczym naciśnięciu na pedał gazu (do oporu ),auto zaczyna się rzucać ,traci na mocy ,przerywa ...

Winą obarczyliśmy paliwo .

Niestety problem zaczął sie nasilać .Coraz częściej ale tylko i wyłącznie przy nagłym dodaniu gazu do dechy Forester zaczyna swoje akcje (jak wyżej )

Niestety zapaliła się kontrolka oznaczająca problem ze spalaniem (dwie kontrolki jednocześnie przy tym się palą od tempomatu i chyba od silnika na pomarańczowo-nie jestem pewna -to z relacji męża )

Obecnie samochód jest u mechaników -świece ponoć okey ,

Pan główny zarządzający szef wszystkich mechaników ,powiedział że jest problem w cewce zapłonowej i oni skleili tą końcówkę chałupniczą robotą bo niestety trzeba wymienić całą wiązkę kabli i nawet dzwonili do Subaru serwisu i ponoć sama ta końcówka nie występuję i że ta wiązka kabli  z ta końcówką pewnie drogo kosztuje i aby to wymienić to trzeba wszystko wybebeszać .

Oczywiście nie dowiedziałam się co tak naprawdę sie popsuło ,wiem tylko że właśnie ta końcówka od cewki spada i dlatego Forester przerywa .

Auto do odebrania ,czeka .

 

Bardzo proszę o naprowadzenie mnie po tej całej relacji powyższej i z własnych obserwacji ,co może być przyczyną takiego zachowania  auta ?

Bardzo proszę też o polecenie dobrego serwisu znającego się tak na prawdę na Subaru .

Bede wdzięczna za wszystkie sugestie i dobre rady 

 

Dziękuje 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...