Skocz do zawartości

Spocik w Rybniku. Kiedy następny ?


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marek, a było tak blisko spota :) Szkoda, że nie miałem przy sobie tel. Zresztą wczoraj wracałem na fotelu pilota, także z upalania byłoby mniej niż 0 :mrgreen: Ale na Ambie było, co? Można było co innego poupalać :mrgreen:

 

Oj, tak... Spotkałem starą znajomą :wink: na pewno będzie jeszcze niejedna okazja,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, teaz się zamotałem. Ze znajomą jest dobrze, tylko, że ostatnio za dużo srok za ogon chwytam. Tak by to przynajmniej obrazowo można określić.

 

Co do czarnego EVO 9, kolesia postawiło bokiem na Kościuszki przed liceum Powstańców i tak też już poleciał. Miał 0.2 promila, był ranek, poprzednia noc suto zakrapiana... Walnął w drzewo, auto banan, on połamane żebra. Sam chodziłem do tego liceum i tym chodnikiem dużo młodzieży się przemieszcza. Dla mnie osioł maksymalny, a kierowca wiadomo jaki.

W ramach ciekawostki, to kiedyś na myjni jak jeszcze miałem 106 z klatką, podszedł do mnie koleś i powiedział, że jego znajomy to ma Evo 9 i teraz robi je na 400 koni, bo brakuje mocy. Jak widać brakło, żeby wyprostować lancernika na Kościuszki :razz:

 

Teraz jeździ Evo 8, ma je mój dalszy znajomy, Auto jest dłubane, ma ponad 300 kuca, robili je chłopcy z teamu Mancina(jechał teraz Monte Carlo lancerem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hello

Ostatnio bardzo rzadko odwiedzam forum i nic nie pisze, a do tego tematu nie zagladalem od poczatku Lutego, tak wiec jestem do tyłu - Dawid i Patryk - Dzieki za info o spocie w Rybniku. Niestety nie wiem czy dokulam się tam swoim gratem :-) Ale postaram się być. Jakie macie plany co do spotu? Jakis wypadzik gdzies?

 

18stego jest rowniez sprint na torze w Tychach

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Fajnie było, ale krótko. Przejazd w kolumnie ...km/h zaje......y. Próbuję wczuć się w stojącego blisko obserwatora, co bym w takiej sytuacji pomyślał. Hmmm... UFO panie przeleciało, UFO, całe stado. Albo z uwagi na świnki, stado dzików :wink: Wygląda na to, że będzie jeszcze zima :mrgreen: Proponuję poczynić starania mające na celu zabezpieczenie wolnego czasu. W tym tygodniu oblukam jakieś trasy. Pozdrawiam wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na świnki, stado dzików

 

Hehe, można by szybciej powiedzieć :mrgreen: ale z hukiem ufo ;) Z Andrzejem pojechaliśmy jeszcze w krótką trasę, przechwyciłem go jeszcze pod makro i mój wyglądał faktycznie jak dzika świnia :mrgreen: Apropos przejazdu w kolumnie, ostatnio w centrum to ludzie fotki pstrykali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, hmm, trzeba pomyśleć ;) Ma ktoś jakieś fotki z tego ostatniego spota? Jak to tu się w ogóle wrzuca? Tak apropos, następnym razem to spotykamy się u mnie i jedziemy w końcu na jakąś pojeżdżawkę na błotko, żeby świnki na lusterkach dostojniej wyglądały :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy w końcu na jakąś pojeżdżawkę na błotko, żeby świnki na lusterkach dostojniej wyglądały

...o to to właśnie !

Gdyby przypadkiem spadł śnieg, to rozważałem upalanie na Autodromie w Chorzowie, albo jeden z OS-ów Rajdu Tyskiego MERA (OS - ERG ) Zobaczymy jak będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...