Skocz do zawartości

Spocik w Rybniku. Kiedy następny ?


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ten weekend moje auto stoi w warsztacie, bo tak jak pisałem, dużo będzie zmieniane. Następny weekend 10 lutego jest sprint w Będzinie i chyba się tam pojadę, bo tam zawsze jest niezła trasa i konkretny poziom. Chyba, że dziś jeszcze cliówe odpalę i się spotykamy...

Kolega z Gliwic sam kiedyś miał sporta, tak mi się coś wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, z 11-stym może być kłopot, bo dzień wcześniej jest pojeżdżawka w Kamieniu. To znaczy na samą pojeżdżawkę niestety nie dojadę, bo pracować trzeba, ale chcę dołączyć się do wieczornej części zawodów i przy mającej być podobnież jakowejś beczce poćwiczyć. :twisted:

 

A boje się, że mogę przetrenować i zakwasy potem będą :roll:

Może następna?

 

Marek, a miał i bardzo go sobie chwalił! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid, może być, a wiesz o czym tak pomyślałem, niewiem czy to przejdzie i odpali ale można by napisać na tym forum z evo żeby się razem spotkać. Byłoby więcej aut, ale i większe kumaterstwo z ciemną stroną mocy, co? :mrgreen: Ale Evo to w sumie duchowy kuzyn SI, także byłoby wesoło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

 

Żadnych evo! Bo potem będzie tak jak w salonie AutoGT, gdzie nie dość, że dostałem ślinotoku, to jeszcze z jakiegoś stojącego tam evo, Azrael, Lucek i Witek z ledwością mnie we trzech po pół godzinie wytargali. :oops:

 

Fatalnie wpływa to potem na mój wizerunek wroga evo... :evil:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka forma spotu? Chill outowa dyskusja czy też upalanko? Bo można pomyśleć o jakimś oesiku w lesie czy innej miejscówce. A Evosy niech wpadają, chciałbym porównać ile seria evo odejdzie mojej cliówce po dłubaniu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...