Skocz do zawartości

Spocik w Rybniku. Kiedy następny ?


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

zaluje ze tak rzadko odwiedzam te forum... i nie wiedzialem nic o spotkanku w Rybniku (z Jastrzebia to przeciez blisko...) - kiedy planujecie nastepne spotkanko chlopaki? Albo inaczej zapytam : jakich miejsc do upalania szukacie?:) moze cos podpowiem... Pozdrawiam!

 

ps. 1szy post, miło mi tutaj "zaistniec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sumo, witamy witamy! ;) A no latem to szuterki cieszyły, a teraz to chyba wszyscy już na śnieg czekają ;) Następny spot? Hmm:) Trzeba ludzi skrzyknąć i tyle :) Ok, to jakie propozycje na następny spot? Najlepiej raczej weekendy co? sumo, a prywatne jakie? Ja służbowe mam MB Sprinter 311CDI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję u mnie w Kędzierzynie-Koźlu ;)

Najwięcej tu Imprezek jeździ ;)

HIhihi A - poważnie to w sobote spotkałem tubylca w Imprezce 97 - pozdrawiam go serdecznie :) Widuję też nowe Legacy na lokalnych blachach i nową imprezkę ale bez turbo na katowickich. Czyli nie jestem już sam.

 

A poważnie to jakby gdzieś na linii Opole Gliwice to ja się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk - prywatnie to Ford Orion 1.8 diesel.. hyhyhyhhyyhyhy - maluch sie szybciej rozpedza... fordem rzadko jezdze, na codzien Masterem. EOT

 

Bardzo ubolewam na tym, ze nie ma w mojej okolicy duzych placow, na ktorych mozna sie zabawić.... chociaz... przy torze w Kaczycach (teren kopalniany) mozna posmigac.. Kuchar, Czopik, Mancin robili tam co-drivy - tylko nie mam pojecia czy to jest "kogos" czy bezpanski teren.

 

Chlopaki - a moze uda sie zrobic spotkanko jeszcze w tym roku? Zrobilbym mojej dziewczynie wspanialy prezent ( szaleje na punkcie Subaru :) ), gdyby miala okazje zobaczyc pare markowych wozow :)

 

ps. ostatnio w okolicach Rybnika (w drodze na Gaszowice) widzialem czarne EVO7, na rej. SR.... kojarzycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyce to "Tor u szwagra" ? dobrze kojarzę ? Jeśli tak, to z tego co pamiętam okropne wyrypy.

 

blisko jestes MARKO, ale nie do konca.. na torze u Szwagra (w tym "jarze") to faktycznie niezly wyryp :) zawieszenia tam padaly, zderzaki lataly... ale chodzi mi o ten teren ktory jest u góry... teren kopalni, przed torem.. a tutaj galeria fotek z tego miejsca:

 

http://kuchar.efabrika.pl/index.php?mod ... 119&ngl=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...