Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem w okolicach Przywidza... tam poza główną drogą nr 221 też biało :)

 

Póki co nie upalam. Dumam czy kupić nalewki Profil czy Markgum :lol: i czy je zakolcować chociaż trochę czy nie, i czy będzie jeszcze śnieg, gdy już dotrą do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

 

najlepszego :D

 

Mistral

 

-- 21 sty 2012, o 20:56 --

 

Tzd.

 

szukałem zimówek d o Focusa, ale możeTobie się to przyda...

 

http://moto.allegro.pl/205-55-16-contin ... 78942.html

 

http://moto.allegro.pl/205-55-16-good-y ... 69449.html

 

zastanawiałem się, jakjeździłoby się na tym po nieośnieżonym asfalcie.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopaniewo było dzisiaj przekozackie, oprócz tego incydentu z felgą i wahaczem, przykra sprawa. Jeszcze raz wielkie dzięki za możliwość skorzystania z forumowych pachołków ;) Trasa była bardzo, bardzo fajnie ustawiona. Tylko szybko się zwinęliście, podjechałem jeszcze godzinkę później to już Was nie było ;(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg niestety przykrył miejsce w którym zaczęli zrywać asfalt i trochę szkód narobiło, ale można powiedzieć że to już było poza trasą przejazdu. Tak, między pachołkami, nie było żadnych dziur i nawet jak się trochę przestrzeliło to pas jest na tyle szeroki że można się wyratować. Plusem kopaniewa jest to, że jest za free i można przyjechać kiedy się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za przybycie i wspolne posmiganie 8) Kolega od felgi pierwsza pojezdzawke niestety nie zaliczy do udanych :( Mi skonczyly sie hamulce i w drodze powrotnej bylo slabo :Payo tez mala strate zaliczyl :| warunki typowo jesienno/wiosenne :roll:

Po wymianie kola zamachowego na lekkie jeszcze bardziej zakochuje sie w tym aucie..... :P:mrgreen::twisted:

 

incydentu z felgą i wahaczem

:?: :roll: :shock: :evil:

 

 

Dlatego Kopaniewo moją ulubioną miejscówką nie jest. Krawężników tam za dużo :evil:

 

Niestety kolega przedobrzyl...poza trasa to juz bylo i nie wydalo, zatrzymal sie na jakims laczeniu.. :| Sama trasa ustawiona bezpiecznie dla aut i bylo fajnie chociaz malo zimowo :roll: po bialym byla by fajna zabawa w Kopaniewie :)

 

-- 22 sty 2012, o 20:21 --

 

Jaroma, dzieki za foto i videło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...