Skocz do zawartości

[WRX 03r] Cieknacy plyn chlodniczy pod przepustnica


maxkow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim WRX ,ostanio bedac pod autem zauwazylem kropelki plynu chlodniczego . Po wstepnych ogledzinach zauwazylem ze cieknie z okolic przepusnicy dokladniej pod przepustnica , wchodzi tam taka metalowa rurka przykrecona na 1 srubke 10 w pierwszej chwil pomyslalem ze puscił  jakis oring lub puscila jakas uszczelka , ale po odkreceniu okazalo sie ze nie ma tam zadnej uszczelki ani oringu . Tutaj rodzi sie moje pytanie czy tak fabrycznie jest ?? Czy kiedys jakis mechanik "zapomnial" zalozyc uszczelki .??  Czy ktos wie na co zlozyc to ustrojstwo ?? Myslalem nad silikonem , ale jesli jest jakas uszczelka to wolalbym kupic i zlozyc tak jak powinno byc lub wymienic cała rurke metalowa co tam wchodzi , tylko nie wiem jak to dziadostwo opisac " rurka metalowa co wchodzi pod przepustnice"??

zdjecia metalowej rurki

2ltt.jpg


Czy ktos potrafi odpowiedzieć mi na moje pytanie czy tam przychodzi jakaś uszczelka lub oring??  Lub jak nazywa sie ta czesc '' rurka'' żebym mogl zamówić nowa w ASO . Dzwoniłem do serwisu ale przez tel nie bardzo mogliśmy dogadać sie o jaka rurkę chodzi a chciałem zamówić nowa.

Edytowane przez maxkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...