Skocz do zawartości

Drzwi subaru


mali1988

Rekomendowane odpowiedzi

Tak...Outback to po prostu nie co "uterenowiona" wersja Legacy...Róznica zasadniczo jest w zawieszeniu i rozbudowanych nadkolach...Nie wiem tylko czy tam te listwy drzwiowe się zgrywac będą...Ale ogólnie konstrukcja samych drzwi jest taka sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maska jest taka sama w obu modelach..

Niezupełnie taka sama ... OBK ma inne przetłoczenia na masce :P


 

 

różnica jest zdecydowanie w błotnikach :)

I w drzwiach ;)

 

OBK ma listwy takie jak na błotnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Aga...Zgadzam się z Tobą...Różnica owszem jest w przetłoczeniu aczkolwiek Mnie konkretniej chodziło także o sam kształt maski- oraz jej mocowania...Ze w tej materii wszystko pasuje- przetłoczenie uznałem za szczegół...Może Moj bład...ale skoro "inni" użytkownicy zmieniają w Swych ssakach maski na akie z Turbo wersji nie zważając na "małe" szczegóły...No tak- może Mój błąd...Ale pasować będzie :)

 

 

A co do drzwi to też prawda...Błotniki są inne i listwa na drzwiach...napisałem to we wcześniejszym Moim poście :)

 

Tak...Outback to po prostu nie co "uterenowiona" wersja Legacy...Róznica zasadniczo jest w zawieszeniu i rozbudowanych nadkolach...Nie wiem tylko czy tam te listwy drzwiowe się zgrywac będą...Ale ogólnie konstrukcja samych drzwi jest taka sama :)

 

 

Znowu chodziło Mi o konstrukcję i kształt samych drzwi..Listwy na nich są "bardziej jakby rozdmuchane"...Z racji tego, żeby zgrywały się z błotnikami, które w outbackach są nie co inne :)

 

Nie wiem czy się je przekłada / przekleja..>Ale jeśli ktoś chce zmienić drzwi a ma okazję kupić z ww. modelu to śmiało może montować bo pasować będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy są mocowane do drzwi na zatrzaski i klej, więc drzwi od OBKa do Legacy nie będą pasowały ... no chyba, że ktoś sobie zaszpachluje dziury ;)

 

 

 

 

Listwy na nich są "bardziej jakby rozdmuchane"...Z racji tego, żeby zgrywały się z błotnikami, które w outbackach są nie co inne :)

Legacy nie ma żadnych listew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując....Drzwi w legacy i outbacku wizualnie oraz konstrukcyjnie są podobne...Aczkolwiek Legacy jest pozbawiony listew bocznych a w outbacku sa one zamocowane na klej oraz zatrzaski...Usuwając je pozotawimy szpetne dziury :/

No chyba że do kompletu zmienimy błotniki- zderzaki itp :)

 

Maska również pasuje naprzemiennie- aczkolwiek ma nie co inne przetłoczenie :)

jednakże jako zamiennik - mozna ją spokojnie zamontować :)

 

Pozdrawiam i dziekuje Aga za cenne uwagi...Często mam tak, że wiem co napisac a pisze mało czytelnie- za co zainteresowanych przepraszam :D ( będę to leczył...kiedyś ) :P

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...