Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb w Foresterze


Artur Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

weno jakies zdjecie pokarz - moze i ja sie skusze  ;)

:D jak juz cos to pokaz wiec pokaze :). Jutro zrobie fotke bo juz mi sie do garazu nie chce isc... Naprawde zacnie po przyciemnieniu wyglada... Da mnie jest poprawa wizualna i komfort dla moich oczu bo slonce itp juz tak mnie nie razi a lubie miec odslonieta rolete...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj sorrka, za bleda walacego po oczach  :mellow:  :) jak siedzi sie w innych programach a na forum z doskoku to i napisac zle sie moze  :P

 

kurna jednak w poniedzialek jade na poprawke, bo nie podoba mi sie tylna szyba  :wacko:   :mellow:   :angry:

Spartolili cos z ta szyba? Co sie stalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,a nie uwazacie ze lepiej doplacic do piecowego przyciemnienie szyb? zastanawiam sie wlasnie nad pojsciem w ktoras strone (cholernie goraco w tym aucie jak slonce przyswieci) i taka mam watpliwosc..

niby piecowa metoda duzo drozsza,ale czy nei "skuteczniejsza" i trwalsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna szyba ma kilka, kilkanascie mikro nirownosci i objawia sie to chropowatoscia, i pojawily sie na tym male pecherzyki :huh: trzeba by szlifowac szybe, ale tam sa przeciez listwy od ogrzewania

 

Pecherzyki spod folii mozna usunac dosc latwo... Podjedz do tych ludzi co montowali i w pare minut je usuna... Co do nierownosci to jesli sama szyba jest porysowana to bez korekty szyby lub wymiany raczej malo poradzisz....

panowie,a nie uwazacie ze lepiej doplacic do piecowego przyciemnienie szyb? zastanawiam sie wlasnie nad pojsciem w ktoras strone (cholernie goraco w tym aucie jak slonce przyswieci) i taka mam watpliwosc..

niby piecowa metoda duzo drozsza,ale czy nei "skuteczniejsza" i trwalsza?

Dymienie lepsze. Wiadomo. Ale po pierwsze nigdy jeszcze nie jezdzilem autem dluzej niz 4 lata a na folie mam 5 lat gwarancji... Dodatkowo roznica w cenie znaczna... A prawidlowo przyciemniona folia szyba praktycznie tez jest nie do zdarcia.... Dymienie szyb w forku to ok 1700-2000zl w wawie... Jak dla mnie szkoda pieniedzy bo efekt ten sam i wizualny i zwiazany z chlodnym wnetrzem... Dzis jak sloneczko przypiekalo wreszcie nie bylo mi goraco w glowe wiec oklejony szyberdach zdecydowanie zdal egzamin... Za 100zl az szkoda nie okleic... Edytowane przez Forekfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...