Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szycha,aleś mnie zaskoczył poglądami :(

 

Pamiętaj tylko krowa nie zmienia poglądów ;)

 

 

Punkt dla Ciebie ;)

Na szczęście jesteś w dobrych rękach ;)  :biglol:

 

 

Ale jesteś młody i otwarty chłopak,jeszcze nad Tobą popracujemy ;)

Chcecie go zamknąć i postarzyć? Bo o chęć zmiany płci nie podejrzewam ;)

 

 

W ogóle nie kapuję o co Tobie się rozchodzi tą razą :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W ogóle nie kapuję o co Tobie się rozchodzi tą razą :biglol:

Jakoś mnie to nie dziwi :P

 

 

I dalej nie kapuję,a niewiele dziś piłem :P

 

Napisał bym jeszcze jedno moje przemyślenie ale znowu wywołam burzę.

 

Dawaj :)

Pogadamy,masz otwartą głowę więc myślę,że damy radę kulturalnie wymienić poglądy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiuuu, sie rozkreciliscie :)

 

myslac torem ze ukraincy nam kiedys to my im teraz (nawet jezeli kiedys bylo nie dawno stosunkowo) wedlug mnie do niczego nie prowadzi

w europie kazdy komus kiedys gdziestam, tluklibysmy sie tak bez konca.

 

Moja babcia pochodzi ze Lwowa, wiec powieniennem tam leciec i lac w pyski nacjonalistow?

Ludzie tacy zwykli ludzie sa nauczeni historii ze swoich podrecznikow, nie naszych, nikt ich nie uczy ze ukraincy mordowali polakow.

 

Siedzimy teraz w kazachstanie, wczesniej bylismy chwile w kirgistanie, i z kim nie porozmawiamy sa naprawde ok, dla nich ta wojna jest daleko, nie jest istotna, ale wcale nie kochaja tak vladimira. inaczej to jest tu pokazywane i wedlug tego wyrabiaja sobie opinie.

 

mysle ze polska powinna przyjmowac jak najwiecej ukrainskich uchodzcow, bo to ze dajemy im dach nad glowa, miejsce zeby zyc normalnie i pieniadze na start duzo o nas mowi, to nie sa pieniadze odebrane mnie czy Tobie, a jak sa to ja sie na to zgadzam, ani ja ani Ty od tego nie zbiedniejemy, najwyzej nie kupimy sobie nowego gadzetu do naszego Subka, a oni czesto traca rodziny, dach nad glowa i cale zycie maja do gory nogami.

 

Jezeli mozemy to im pomagajmy, moze dlatego ze ich dziadkowie naszych mordowali, a my jestesmy ponad to. nie winnmy ludzi za grzechy innych. dajcie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moderator moderuje czy dolewa oliwy do ognia ? Tragedia

 

Chlew... Za łagodniejsze określenia KK zamknęli. Tu wycieczki osobiste jak najbardziej mile widziane i tolerowane... 

 

KK będzie otwarty, czekam na kogoś kto ma uprawnienia do otwarcia wątku, męczące to już jest aczkolwiek jest postęp.

 

Wycieczki osobiste nie są tolerowane. Niestety Forumowicze nie widzą kto i za co dostał pasek, a szkoda. Mam nadzieję, że to się tu kiedyś zmieni.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wątek kto i jak moderuje zaczyna być nudny :P  a z koniem nie ma się co kopać :biglol:

 

wyciekły plany ruskich na najbliższe dni :

 

Wersja z google translate:

Grupa A - wzięcie Mariupola siłami 2 brygad nie później niż 03.09, kolejne zadania - Mangush, nie później niż 04.09, wtórny atak dwóch batalionów wspieranych przez artylerię w kierunku Volnovacha. Oddziały pomocnicze w zakresie Illichivske [prawdopodobnie oznacza dzielnicę Illichivskiy Mariupola - prim.redakcjii], wspierane przez kanonierki.

Grupa B, atak w kierunku Kurachowo - jeden batalion, biorąc Kurachowo nie później niż 02,09, siły szturmowego batalionu w kierunku Selidowo. wziąć Lidievka nie później niż 01.09.

Grupa D Siłami BTG z kierunku Yenakievo na Svetlodarsk. Siłami 1 batalionu - na Panteleymonovkę, biorąc Panteleymonovkę nie później niż 01.09.

Grupa E-akcja siłami jednej brygady z powiatu Vergulievka na Svetlodarsk, likwidacja kotła Debalcevo. Nie później niż 03.09 pomocnicze uderzenie dla strefy Fascheevka siłami dwóch batalionów i dywizjonu artylerii. Wtórny atak z obszaru w kierunku Pervomais'k - Popasnaya. Wzi ąćPopasnaya nie później niż 02.09.

Grupa K pomocniczyatak w kierunku Lutugino siłami dwóch batalionowych grup taktycznych. Wziąć Lutugino nie później niż 02.09.Główne uderzenie w kierunku Sczastie przez ten sam zespół, wziąć Sczastie w ciągu 04,09.

Jednostki tyłowe - uzupełniać straty w regionie, następnie Swierdłowsk-Rowenki z wykorzystaniem ataku rakietowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostatnio pojawił się raport z gotowości bojowej Bundeswehry i nie dziwię się czemu niemiaszki oficjalnie nic nie robią. Na 109 Eurofighterów gotowych do natychmiastowego użycia jest 6!!!!!! Problem nie leży nawet w technicznych możliwościach tylko w brakach personelu. Teraz mają wysłać 4 samoloty na Litwę i zostają im 2 w gotowości bojowej. Cała Europa lała na swoje armie i teraz są tego efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...