Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Wywalczy dokładnie NIC :(  EU nie kiwnie palcem i to było pewne od początku. Mnie krew zalewa jak widzę najsłabszego prezydenta USA, który boi się cokolwiek zrobić, a według mnie to USA mają w rękach wszystkie atuty do udupienia Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to trza to dziś opić spóźnione gratulacje.

O, dopiero zauważyłem, dzięki  :biglol: 

Każda okazja jest dobra :biglol: .  


 

No tak, my już to przerabialiśmy ...

Naturalna konsekwencja tego, co robią teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Jeśli to się potwierdzi to skala cynizmu nie mieści się w moich wyobrażeniach.Jestem zaskoczony.

Tak.Nadal mam nadzieję na reakcję.Nadzieja umiera ostatnia.

putin dąży do zdobycia wschodniej ukrainy,to już pewne.

Potem przerwa do mundialu a później...kto wie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej wojny ukraincy nie moga wygrac.

 

sami sa bez szans a nikt im nie pomoze

 

naprawde powinni oglosic referendum i odlaczyc wschod, straca przemysl, straca czesc terytorium, ale zachowaja reszte i moze za 20 swiat sie zmieni.

 

live to fight another day.

 

jezeli uwazacie ze powinni walczyc do upadlego, to nie szkoda wam ludzkich istnien? nie wygaraja tego, ta wojna nie jest toczona na froncie a w bankach.

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drapieżnik nigdy nie ma dość.Im łatwiej przyjdzie tym łatwiej sięgnie po następne.A głupi świat pomyśli ,że to juz koniec,jak z Sudetami...

 

Na zagrabionych terenach,zgodnie z tą ulotką,zaczną się prześladowania,donosy,wyroki,ściganie "banderowców" popierających Kijów-podobnie jak postąpili z Ukrainką lżoną pod pręgierzem.Dla normalnych Ukraińców opowiadających się za integracją ze światem zachodu nie będzie tam miejsca do życia,a tych ludzi jest naprawdę dużo,to nie Krym.

 

Wierzę,że Ukraińcy będą stawiać opór w imię wolnego wyboru drogi swojego życia i przyszłości.

Ale jak pisałem parę razy wcześniej-zachód musi wesprzeć,formalnie lub nieformalnie,my nie musimy o tym nic wiedzieć.Potrzeba pieniędzy,sprzętu i wsparcia moralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Potrzeba pieniędzy,sprzętu i wsparcia moralnego.

I jeszcze ostrzejszych sankcji w budżet. Krótko i długofalowych. Mam nadzieję, że świat zrozumiał (może poza Niemcami), że silna Rosja nie jest nikomu potrzebna. Powinna być stabilna, ale wyłącznie na kroplówce. I może ku temu zmierza. Kryzys na Ukrainie, kryzys w Bliskim Wschodzie, a na giełdach ceny gazu i ropy idą w dół. I nikt nie wie dlaczego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak.Nadal mam nadzieję na reakcję.Nadzieja umiera ostatnia.

ciekawe jak ewentualna wygrana Tuska wplynie na kurs EU wzgledem tego konfliktu, w kazdym badz razie trzymam kciuki 

 

Łgarow bardzo był temu przeciwny a komentarze zachodniej prasy są jednoznaczne - będzie zaostrzenie kursu EU wobec Rosji. Oby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak.Nadal mam nadzieję na reakcję.Nadzieja umiera ostatnia.

ciekawe jak ewentualna wygrana Tuska wplynie na kurs EU wzgledem tego konfliktu, w kazdym badz razie trzymam kciuki 

 

 

Właśnie miałem to poruszyć.Gorący ten stołek teraz.Ale to dobrze.Też trzymam kciuki.

Łgarow 

 

 

+1 :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaza polskim ciezarowka wozic towary do Rosji :-) a wiedziemy tam prym takze jestem ciekawy. A strasznie ich to boli ze wiecej Polakow wozi ich towary niz oni sami. Ale sami sobie winni :-) kompletnie nie dbaja o towar na naczepie plus kradna go na potege.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaza polskim ciezarowka wozic towary do Rosji :-) a wiedziemy tam prym takze jestem ciekawy. A strasznie ich to boli ze wiecej Polakow wozi ich towary niz oni sami. Ale sami sobie winni :-) kompletnie nie dbaja o towar na naczepie plus kradna go na potege.

 

Zis is raszia :biglol:

Habemus Papam!

 

Ayo ,co pijesz? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oni nakladaja na nas chore rystrykcje, itp a nasz organizacja i ministerstwo ma to w dupie. I oni na jednorazowym zezwoleniu przejezdzaja dziesiatki razy bo u nas nie chce sie tego sprawdzac :/

Edytowane przez MegasWRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem.

Wybór Tuska to jednak symbol i cios dla ruskich!

 

Nie chcę górnolotnie porównywać,ale porównam to jednak do wyboru Wojtyły i rozwalenia bloku wschodniego.

Ayo, w tym kontekście Twoje "habemus Papam" nabiera sensu.

 

Obym się nie mylił.


Kurde,z każdą kolejną lampką koniaku jestem coraz bardziej dumny :biglol:  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trza to dziś opić spóźnione gratulacje.

 

Ayo ,co pijesz?

 

kurde,z każdą kolejną lampką koniaku jestem coraz bardziej dumny  

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

 

Nie chcę górnolotnie porównywać,ale porównam to jednak do wyboru Wojtyły i rozwalenia bloku wschodniego.
 

taa 1683, 1920, 2014

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-zywa-tarcza-w-mariupolu/nzgle

 

i to jest to o czym mówiłem wcześniej.Jak można by tych ludzi zostawić w szponach Putina?

 

PS.wybrałem wersję onetową tego wydarzenia ,bo było najlepsze zdjęcie ;)

 

 

Kurde,z każdą kolejną lampką koniaku jestem coraz bardziej dumny  

Zwyczajnie się utytłałeś.  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_vI_orig.

 

 

 

No weź przestań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe co z tego dalej wyniknie,

ruskie Polske mogli lekcewazyc, ale europy nie dadza rady.

Jakby jeszcze Radek zastapil pania "wyrazam zaniepokojenie" Ashton to dopiero bylaby kumulacja i gruby "lisc" dyplomatyczny :D

 

mozemy na tym wiele zyskac, ale i duzo stracic. trzymam kciuki za rozwage

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...