Skocz do zawartości

WRX GD 2002' Przerywa na niskich obrotach


Tricky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Auto na niskich tak do 3 tys czasami do 5 tys przerywa i szarpie. Po tygodniu zapaliła się kontrolka "Check Engine" Po podłączeniu do komputera wyświetliło błędy na 3 cylindrach 1 3 i chyba 4. Lewe powietrze, zły dopływ paliwa lub kable zapłonowe. Czasami słychać "cykanie" gdzies od strony silnika. Ogólnie wydaje mi się że auto pali wiecej i czasami niezle dymi.

 

Impreza Wrx 2.0 turbo rocznik 2002" 184kw

 

Wie ktoś może coś na ten temat? Potrzebuje pomocy jestem za granicą koszt samej diagnozy w serwisie to gruba kasa, a ostatnio ciężko z funduszami. Zastanawiam się nad kupnem zestawu kabli zapłonowych i tu sie pojawia problem jakie kable będą pasować. Buda jest amerykańska a silnik podobno japoński, dlatego ma 184kw, sam do końca nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Buda jest amerykańska a silnik podobno japońsk

podobno, podobno ... lepiej sprawdź na pewno. (więc może lepiej odwiedzić jakiś dobry warsztat, albo ASO)

 

Zastanawiam się nad kupnem zestawu kabli zapłonowych

WRX GD nie ma przewodów zapłonowych, tylko cewki bezpośrednio na świecach (jeden problem z głowy)

 

sprawdź szczelność dolotu (przewody, rurki, wężyki, opaski, zaciski ..... kiedy wymieniane były świece i regulowane luzy zaworowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...