Jump to content

Legacy III Kilka pytań


Krzyś

Recommended Posts

Cześć !

 

Zostałem posiadaczem Legacy III 2.0 A/T 125km, 2001r. sedan. :yahoo:

Szukałem dzisiaj przez dłuższą chwile filtra paliwa którego niestety nie udało mi się go zlokalizować (w komorze silnika), po tej porażce przeszukałem internet i doczytałem się że należy pozaglądać w zbiorniku paliwa, tam niestety również się nie doszukałem i tutaj moje pierwsze pytanie: gdzie może być on ulokowany ? :(

może poprzedni właściciel coś poprzerabiał bo tam gdzie moim zdaniem powinien być ten filtr czyli obok płynu do spryskiwaczy są jakieś zawory zwrotne na przewodach, one same chowają się pod kolumną kierowniczą.

 

Moje drugie pytanie dotyczy zamykania/otwierania samochodu na pilot, otóż gdy korzystam z pilota światła powinny mrugać ? a u mnie nic się takiego nie dzieje, zamek otwiera się lub zamyka i tyle, nigdy nie mam pewności czy auto zareagowało, gdzie powinienem szukać przyczyny takiego niewielkiego a bardzo irytującego defektu ? :unsure: dodam że wszystkie bezpieczniki są OK.

 

I ostatnie, co może być przyczyną tego że auto podczas ruszania z miejsca raz rusza tak że głowę ciągnie mi do tyłu a drugim razem bez fajerwerk (częściej i przeważnie na rozgrzanym silniku), dodam że oprócz filtra paliwa już wszystko wymieniłem łącznie z kablami WN, świecami, olejami, sądą lambda i czujnikiem spalania stukowego, regulowałem również zawory. -_-

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi, oczekuje na same konkretne podpowiedzi, wizyty u mechaników mnie nie interesują ponieważ mam niemiłe doświadczenia z tzw. znawcami więc wolę sobie sam pogrzebać, przynajmniej wiem co mam :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...