Jump to content

Łódź - parking strzeżony, okolice Pl. Zwycięstwa

sebachon

Recommended Posts

Czy ktoś z Łodzian zna może takowy w tych okolicach? Targowa, Piłsudskiego, Księży Młyn... Wybieram się na imprezę do Pałacu Szeiblera i chciałbym gdzieś auto bezpiecznie zostawić. Mieszkałem kiedyś kilka lat w Łodzi i nie przypominam sobie, żeby w tej okolicy był jakiś parking. Ale może coś się zmieniło. Z góry dzięki.

A kiedy chcesz się tam udać i na jak długo?

Mogę Ci udostępnić miejsce u mnie na zamkniętym podwórku ;) Ode mnie do Pałacu Scheiblera jest baaardzo blisko ;)

PS. strzeżony parking jest najbliżej na Sienkiewicza/Wigury :)

Edited by sobiech89

A kiedy chcesz się tam udać i na jak długo?

Mogę Ci udostępnić miejsce u mnie na zamkniętym podwórku ;) Ode mnie do Pałacu Scheiblera jest baaardzo blisko ;)

PS. strzeżony parking jest najbliżej na Sienkiewicza/Wigury :)

Wybieram się w sobotę, czas między 14tą, a 21-ą, więc nie chciałbym Ci robić kłopotu. Wielkie dzięki! Może spróbuję tam na Sienkiewicza, to w sumie niedaleko.

To spróbuj właśnie tam albo wjedź na lofty. to jest idealnie przy Pałacu i jest bardzo spokojnie ;)

To na teren loftów można wjechać? Nie jest tylko dla mieszkańców? Rozumiem, że tam na Tymienieckiego?

niby dla mieszkańców ale ja tam wjeżdżałem bez żadnego problemu, bardzo uprzejmi dozorcy tam są :)

Ok. Dzięki. Będę pamiętał. :)

No i w końcu zostawiłem auto pod Hotelem Centrum, bo jeszcze się ze znajomymi umówiłem na Pietrynie. W sumie to blisko na Targową stamtąd. Ale miasto macie rozkopane... Masakra.