Skocz do zawartości

Oswietlenie wnetrza


lookita

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.Gdzie szukac przyczyny braku oswietlenia wnetrza-podsufitowka,jesli sprawdzilem zarowke i bezpiecznik,sa dobre,a nie dziala mi lampka podsufitowkowa?Bezpieki zamienialem,wkladalem nowy,nominalny,nic nie dalo to...Czyalem instr.obslugi,rozklad bezpiecznikow,zaropwka ma zarnik caly,co prawda jej nie przekladalem do innego auta...Dzialaja lampki punktowe przy nadszybiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Gdzie szukac przyczyny braku oswietlenia wnetrza-podsufitowka,jesli sprawdzilem zarowke i bezpiecznik,sa dobre,a nie dziala mi lampka podsufitowkowa?Bezpieki zamienialem,wkladalem nowy,nominalny,nic nie dalo to...Czyalem instr.obslugi,rozklad bezpiecznikow,zaropwka ma zarnik caly,co prawda jej nie przekladalem do innego auta...Dzialaja lampki punktowe przy nadszybiu...

Masz miernik, jak nie to kup i wtedy sprawdź żarówkę i czy masz napięcie na uchwycie żarówki. Jak to sprawdzisz to potem będzie już prosto. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po prostu wy-e zaroweczke,dam nowa,miernika nie mam,nie kupie,jak cos,bede szukac dalej,zimowa pora przydaje sie osw. wnetrza,a zwykle nie....ale dzialalo...;-)

Zamykam swoj post-zaroweczka,mimo,ze wygladala na sprawna,taka nie byla.Wywalilem do kosza,wsadzilem nowa,dziala.Ech,jak to zlapac sie mozna na oko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...