Skocz do zawartości

furek 2005 klosze lamp


dzidzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

czy można dostać się do lampy przedniej niejako"od środka"?

Jeden klosz mi paruje, w drugi uderzył kamień i mam pęknięcie, wydawało się, że niewielkie, ale wystarczyło, żeby dostała się woda i powstał "od środka" zaciek, który rozprasza światło i denerwuje innych uzytkowników dróg.

D aię cos zdziałać, czy zmieniać lampę?

 

Pozdro

dzidz

Edytowane przez dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozbierałem lampy w OBK 05 ,Imprezie 06 i w Forku 06 ,więc w Forku 05 pewnie też się da.

Rozkręć wszystkie śrubki ,wsadź lampe do piekarnika max 85 stopni na 15-20 min.podważ zatrzaski i spróbuj rozklejać.

W Imprezie jest klej podobny do silikonu (temp.go zmiękcza) w OBK i Forku jest taka dziwna masa jak połaczenie silikonu i gąbki.

Jak już będziesz miał klosz osobno i to pęknięcie nie jest wielkie ,to idź do Biedronki :biglol: kup za 20zł dmuchaną zabawkę na basen ,w komplecie powinna być taka bezbarwna naklejka do reperacji ,jest gruba ,przezroczysta i ma mocny klej.Powinno uszczelnić pęknięcie. Drugą parującą pierwsze zanurz w wodzie i zlokalizuj skąd cieknie ,moze masz jakieś pęknięcie obudowy albo ta masa uszczelniająca gdzieś puszcza.Skladanie tak samo tylko w odwrotnej kolejnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...