Skocz do zawartości

Sprzedaż tablic


zubru

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem za bardzo gdzie założyc temat i padło na off.

Ktoś się orientuje jak można sprzedać(o ile można) brytyjskie tablice rejestracyjne?

W angli za nietypowe rejestracje podobno można dostać niezłą sumkę.

 

Nie mowie tu oczywiscie o sprzedaży samych rejestracji, tylko o prawie do użycia tych numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy, jaka to rejestracja. Jakis czas temu slyszalem o rejestracji "F1" na Veyronie, ktora byla drozsza od samego Veyrona. W wiekszosci brytyjskich czasopism motoryzacyjnych oglasza sie naprawde sporo firm, ktore zajmuja sie handlem "blachami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumenty:

  • Your V5C registration certificate (logbook)
  • Your current MOT (if applicable)
  • A photocopy only of your current tax disc

Or:

  • Your retention certificate or certificate of entitlement

Czyli albo dowod rejestracyjny V5C albo certifikat V750 o prawie do spersonalizowanej tablicy.

A tu stronka gdzie mozesz wystawic. http://www.newreg.co.uk/valuations Polecam wpisac cos w wyszukiwarke, nawet x ;)

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz V5C, V750 czy oba? Jak masz V750 to chyba wystarczy tylko on a jak go nie masz (bo certyfikat ma waznosc roku) to mozesz wystapic o nowy na podstawie V5C. Nie wiem czy majac nieaktualny V750 albo wogole go nie majac mozna sprzedac na podstawie V5C ale chyba tak. A jak gdzie i kiedy masz to zrobic to nie wiem bo nie robilem takich rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys mial samo P1 to masz jakies 300tys funtow za nia ;) ale z tym bch to to ja nie wiem. Napisz maila do tej firmy co Ci link podalem. A napis Prodrive na dole nic nie znaczy, jest poprostu zrobiona u nich. W Anglii blachy robi dealer przy zakupie samochodu a nie jak u nas, ze zalatwiasz to w starostwie.

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...