Skocz do zawartości

Jeco komputer pokladowy V5 gc8


Monza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

prosze o wszelkie mozliwe informacje na temat urzadzenia ktore udalo mi sie dostac

Jedyne co udalo mi sie znalesc to ze jest to Jeco komputer pokladowy ktory oferowany byl jako dodatek w Japonii

post-11036-0-99848600-1368724946_thumb.jpgpost-11036-0-89452100-1368725011_thumb.jpgpost-11036-0-73579900-1368725069_thumb.jpg

sprzedajacy przyslal mi caly komplet z wiazka i wtyczkami i jakims czujnikiem ( chyba temp. zew? )

Czy ktos wie czy wystarczy to tylko gdzies wpiac w instalacje i bedzie ok czy jednak jakas grubsza zabawa dla elektryka

Dziekuje za wszystkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Olo

 

To nie jest komputer pokładowy tylko kompas z wersji Us. Mam Imprezę 2.5 RS coupe ze stanów i mam to samo ustrojstwo. Pokaże Ci temp. zewnętrzną, Ciśnienie, dystans nie wiem do czego :-)). Jak będę w PL to dam Ci znać do czego służy który przycisk. Czujnik temp. powinieneś u mieścić na przednim pasie na pionowej poprzeczce. Tak jest u mnie w fabryce. ja to ustrojstwo zamieniam na zwykły termometr,a w jego miejsce wkładam schowek. Poza temp. zew. urządzenie jest bezużyteczne.

 

Sorki za złe wieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...