Skocz do zawartości

16 marca (sobota) - Track Day - Tor "Kielce"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam chętnych na pojeżdżawkę (track day) na torze "Kielce" - 16go marca (sobota). Jeździmy od ok. 10tej do bólu. W trakcie dnia, poza jazdami treningowymi zrobimy sobie czasówki. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie okazja do przewietrzenia slicków po zimie. Standardowo już grillujemy kiełbachę, restauracja też będzie czynna, więc o uzupełnianie braków masy możecie się nie martwić.

 

Zalecam jazdę w kaskach (oklatkowani - obowiązkowo)!

 

W razie jakichś wątpliwości -> Priv. Proszę o wpisywanie się na listę poniżej (nick, samochód). Lista pojawi się też na innym forum i będzie w miarę na bieżąco aktualizowana.

 

Kolejna osoba, która się dopisuje jest proszona o kopiowanie listy z ostatniego posta, żeby zachować wszystkich zapisanych wcześniej.

 

Cena - 250 PLNów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo niepowalającej frekwencji pojeżdżawka na pewno się odbędzie. Skład na dzisiaj:

 

1. EvoVIII - Marek

2. STI - Grzegorz

3. EVO IX - Janusz L

4. EVO VIII - Mariusz

5. EVO X - Tomek

6. Civic - Sebastian

7. STi - Saval

8. A4 - Spalacz

9. Nissan 200SX - Miszka

 

Warunki zapowiadają się mocno zimowe. Pakować dobre zimówki i upalamy. Przy tej obsadzie jazdy będzie full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ja mam czas i bym pojezdzil, w wawie troche wieje ale poza tym pogoda calkiem sympatyczna - natomiast patrze w gazetach ze na poludniu jakies mega opady. ktos wie czy okolice kielc sa przejezdne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pancin, hmm.. u Was tor wygląda dobrze... u nas (Lublin) śnieg po pachy, typowy stan pt. "zima zaskoczyła drogowców", ulice nieodśnieżone, itd...

dam sobie spokój tym razem... ale już na 3-majowy weekend przyjadę, nawet jak będzie śnieg :]

 

główna, "tranzytowa" ulica w Lublinie, zdjęcie z godziny 16:00...

parę godzin temu przestał padać śnieg, na dodatek tak wiało, że leciał poziomo...

post-10423-0-24852200-1363363497_thumb.jpg

Edytowane przez SpalaczBenzyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rzutem na taśmę...

 

 

1. EvoVIII - Marek

2. STI - Grzegorz

3. EVO IX - Janusz L

4. EVO VIII - Mariusz

5. EVO X - Tomek

6. Civic - Sebastian

7. STi - Saval

8. A4 - Spalacz

9. Nissan 200SX - Miszka

12.Legacy - Michał

 

Na innym forum widziałem już 11 więc przeskoczyłem numerki ;] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle trening można uznać za udany , jazdy było do bólu aż zapomniałem o kiełbasie ;) , a chłopaki tak się starali przy grilu :D . Podziękowania dla Janusza za prawy :bowdown: , mam jeszcze nad czym pracować :facepalm: , pozdrowienia dla wszystkich spotkanych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję, pozdrawiając przy okazji poznanych.

 

Bunkrów, tfu znaczy śniegu nie było , ale wiecie... też było nieźle ;]

 

Przejechałem około 500 kilometrów, z czego niemal 150 na torze, przez 10 godzin za kółkiem odgniotłem dupę w niewygodnym kuble, ale w międzyczasie wciągnąłem kiełbachę, naupalałem się jak dziki, zapoznałem z nawierzchnią kieleckiego toru .....i jeśli budżet pozwoli, z przyjemnością będę wpadał częściej ;]

 

Przy okazji sprawdziłem że 100% szpery z tyłu + całkiem otwarty przód bardzo boli nie tylko na szutrze....

 

Poniżej kilka strzałów ode mnie :)

 

DSC_7738.jpg

DSC_7567.jpg

DSC_7610.jpg

DSC_7649.jpg

DSC_7680.jpg

DSC_7686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas. Ekipa wprawdzie skromna, ale za to nastawiona na maksimum treningu. Mam nadzieję, że każdy się wyjeździł do bólu. Warunki były zmienne, więc można było zarówno pocisnąć na ostro, jak i potrenować taktykę i szukanie przyczepności. No i pogoda trafiła się wymarzona.

 

Kwapcio i mikimoll - fajne fotki.

 

Czekamy na jakiś materiał video. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...