Jump to content

Zawody gokartowe dla dzieci z praskich Domów Dziecka - potrzebne SUBARU 03.03.2013

Bestia
 Share

Recommended Posts

Ludziki,

właśnie dzwoniła do mnie znajoma, podpytując czy się pojawię. Niestety nie jestem w stanie w tą niedzielę.

Ale do rzeczy o co chodzi:

https://www.facebook...37771389723518/

Kopiuję z wydarzenia:

Zima nie odpuszcza, więc tym razem "sezon" zaczniemy od...gokartów :) Dla dzieci z Domu Dziecka na warszawskiej Pradze organizujemy 3 marca pełne, kilkugodzinne zawody gokartowe. A będzie się działo - zaczynamy od szkolenia teoretycznego i praktycznego z jazdy gokartami, a następnie przeprowadzone zostaną zawody o wielki puchar. W międzyczasie na dzieci czeka kino 5D oraz szkolenia z prawidłowego serwisu gokarta.

Zawody odbędą się na torze Grand Prix w Blue City, tak więc szukamy sportowych i niezwykłych samochodów które przyłączą się do sportowych aut z Forum Subaru, i dołączą do konwoju przewożącego dzieci z Pragi do Blue City oraz z powrotem. A pamiętając ubiegłoroczne konwoje, będzie to niezwykły przejazd :)

Aby się do nas przyłączyć zapraszamy 3 marca, o godz. 10, na parking pod Centrum Sportowym Torwar na ul. Łazienkowskiej 6a. Jedynie prośba do osób chętnych o wcześniejszą deklarację przyjazdu na adres: info@motocyklisci-dzieciom.pl - musimy mieć komplet samochodów aby zabrać wszystkie dzieci.

Impreza organizowana jest przy dużym wsparciu firmy Procter& Gamble, centrum kartingowo-konferencyjnego Grand Prix w Blue City oraz Forum Subaru.

Również wszystkich chętnych do kibicowania serdecznie zapraszamy, będzie głośno i mocno motoryzacyjnie :)

Brakuje kilku samochodów aby przewieźć dzieci.

Gdyby ktoś miał czas i ochotę przewietrzyć Subaraka > najlepiej potwierdzić telefonicznie u organizatora swoją obecność.

Wrzucam to tu, bo na szybko nie znalazłem o tym info na forum.

Edited by Bestia