Skocz do zawartości

Jaki serwis audio w Warszawie, Pruszkowie?


RadziejS

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

padł mi amplituner Onkyo TX-8211. Nagle przestał grać. Wszystko niby działa, włącza się, przekaźniki słychać, RDS działa, a w głośnikach nic. Prawie nic. Gdy podkręce głośność na max, coś cichuteńko słychać.

 

Gdzie to naprawię? (Raszyn, Pruszków, Piastów, Ochota, Ursus)

 

Polecicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie, jesli RadziejS nie ma nic przeciwko, podepne sie do watku - szukam warsztatu, najchetniej na polnocy W-wy, w ktorym ktos ogarniajacy dobrze zamontuje mi radio. To Citroen, wiec potrzebna jest zapewne porzadna znajomosc tematu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

padł mi amplituner Onkyo TX-8211. Nagle przestał grać. Wszystko niby działa, włącza się, przekaźniki słychać, RDS działa, a w głośnikach nic. Prawie nic. Gdy podkręce głośność na max, coś cichuteńko słychać.

 

Gdzie to naprawię? (Raszyn, Pruszków, Piastów, Ochota, Ursus)

 

Polecicie coś?

 

w pruszkowie masz tzw zurt . miesci sie on miedzy ulicą kraszewskiego a koscielną . facet ogarnia takie tematy ,bo miałem podobny problem ,ale tak sie zlozylo ze jeszcze nie skorzystałem . rozmawialem z nim i wie o czym mowi .przynajmniej takie sprawia wrazenie

a teraz plan dojazdu : wjezdzasz w prusa i jedziesz w kierunku armii krajowej . za rosmanem jest skrzyzowanie wiec na nim w prawo do konca ,po lewej masz piekarnie i ulice z zakazaem wjazdu od tej strony . wlasnie 50 metrow dalej jest ten punkt.kontakt powinienes znalezc w necie. popatrz w zumi ,bo nie pamietam jaka to ulica.

 

sorka, na skrzyżowaniu za rosmanem => W LEWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...