Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje ze wczoraj lało więc z nudów zrobiłem sobie "carbonowe" osłony przeciwsłoneczne na pare obiektywów. Kupiłem sobie jeszcze prezent na urodziny w postaci plecaka foto na moje zabawki :) Fajne ma przegródki, jaram sie :D

 

http://www.flickr.com/photos/smoqu/9263221340

 

Melduje że pod moim domem poszukują gazu lupkowego,właśnie sie dowiedziałem :-(przyjechali ciężkim sprzętem walili a moja matka ich przegonila,ciekawe na jak długo .a zapowiadał sie spokojny urlop

 

Za pare dni przyjedzie do Ciebie delegacja wojskowa Obamy z "misją pokojową" :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje ze wczoraj lało więc z nudów zrobiłem sobie "carbonowe" osłony przeciwsłoneczne na pare obiektywów. Kupiłem sobie jeszcze prezent na urodziny w postaci plecaka foto na moje zabawki :) Fajne ma przegródki, jaram sie :D

 

http://www.flickr.co...moqu/9263221340

 

Melduje że pod moim domem poszukują gazu lupkowego,właśnie sie dowiedziałem :-(przyjechali ciężkim sprzętem walili a moja matka ich przegonila,ciekawe na jak długo .a zapowiadał sie spokojny urlop

 

Za pare dni przyjedzie do Ciebie delegacja wojskowa Obamy z "misją pokojową" :biglol:

 

osłonki wypaśne, też by mi się takie sprzydały :D

 

Melduje że pod moim domem poszukują gazu lupkowego,właśnie sie dowiedziałem :-(przyjechali ciężkim sprzętem walili a moja matka ich przegonila,ciekawe na jak długo .a zapowiadał sie spokojny urlop

Staszek uważaj żeby ropy naftowej przypadkiem nie znaleźli :rolleyes::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje, ze odebrał mnie wopr i zaraz będę szyty :(

 

O 5:10?? Co sie stalo?

no właśnie :huh:

 

się na łódkę wchodziło i się na butelkę trafiło ... no i w środę się z urlopu wróciło..... a subarak został na mazurach :( i tak jeździć nie mogę, ale nawet sobie nie popatrzę, nie pogłaskam :(

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pogłaskam :(

 

:ph34r::facepalm:

 

 

eh, kupie sobie zderzak i będę go głaskać :biglol: zawsze to będzie jakaś część Subaru :rolleyes:

 

Ej... w sumie dobry pomysł, mam drugi komplet kluczyków :D:yahoo::biglol:

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...