Skocz do zawartości

skracanie amortyzatorow w Justy I '93 4WD


jachu19

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc, potrzebuje wymienic amortyzatory w Justy 1 4WD, ale mam skrocone sprezyny a aktualny amortyzator ma zalozona tuleje (podkladke) na ok 2 cm, co czyni go krotszym. Widac to od gory na kielichach. Czy moge kupic np cos takiego:

http://allegro.pl/e1044-amortyzatory-subaru-justy-i-kad-kayaba-i2733851505.html

i zalozyc go tak samo jak te co mam teraz, czyli z ta tuleja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek to bylo za pytanie ... :)

jutro jade na regeneracje amortyzatorow, nie bede ryzykowal zakupu, z ktorym moze sie nie da nic zrobic. Szczegoly wkrotce...

Zaklad na Letniej 15 (Wroclaw)

 

Justy po regeneracji przednich amorkow. Zaklad godny polecenia (Letnia 15); gosc zabral sie za auto od razu, do obiadu mialem zregenerowany caly przod, full serwis, z rozmowy zna sie swietnie na rzeczy, ma duze zaplecze czesci zamiennych do amortyzatorow.

Ceny:

regeneracja amortyzatora - 120zl/szt.

demontaz/montaz - 50zl/szt.

nowe gumy i oslony gumowe - 30zl/szt.

 

razem zaplacilem rowne 4 stowki, bo poszedlem troche na wygode i odstawilem mu po prostu cale auto.

Efekt przerosl moje oczekiwania. Auto przestalo myszkowac po drodze, jedzie stabilnie i rowno. Myslalem ze nie ma zbieznosci a to amorki powodowaly.

Jak nie wydam do tego czasu kasy, to dam mu jeszcze tyl do regeneracji za tydzien.

 

Szkoda tylko, ze sam musze odkrywac ameryke, gdy na forum jest kilka tysiecy ludzi, a jakos brak podpowiedzi jak podejsc do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...