Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Więc powiedzcie mi czy do Yamahy RX-V463 jest sens podłączać gramofon :?: :idea: :?: :idea:

 

Pawlo20 , sens jest zawsze ALE ...

 

Generalnie Ampli do kina domowego nie jest szczęśliwym rozwiązaniem do stereo :? Taki ampli Denon ,Harman Kardon jeszcze jakoś sobie radzą co osobiście sprawdziłem :idea:

Jednak amplitunery do kina domowego Yamahy ponoć słabo w stereo grają.

 

Ja bym zainwestował na Twoim miejscu w jakiś porządny wzmacniacz stereo z wejściem phono a za jakiś czas zakup przedwzmacniacza który będzie fajnym upgrade do Twojego zestawu i sprawi Ci miłą niespodziankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce kupować kolejnego tradycyjnego wzmacniacza.Chciałbym złożyć zestaw składający się z dwóch kolumn, wzmacniacza i gramofonu. Nie spieszy mi się, to ma być dobrej klasy sprzęt :wink:

Moze Lukasz bedzie cos wiecej wiedzial na temat lampowych,

Ja u siebie posiadam sprzet Rotela i wokol tej marki oscyluje. Z tradycyjnych to Luxmann, cambridge Audio , Rotel , Denon ,NAD. Z tymi mialem do czynienia i te polecam

 

-- niedziela, 23 września 2012, 12:36 --

 

Ja bym zainwestował na Twoim miejscu w jakiś wzmacniacz stereo z wejściem phono a za jakiś czas zakup przedwzmacniacza który będzie fajnym upgrade do Twojego zestawu i sprawi Ci miłą niespodziankę

To prawda pelna zgoda :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powiedzcie mi czy do Yamahy RX-V463 jest sens podłączać gramofon :?: :idea: :?: :idea:

 

Pawlo20 , sens jest zawsze ALE ...

 

Generalnie Ampli do kina domowego nie jest szczęśliwym rozwiązaniem do stereo :? Taki ampli Denon ,Harman Kardon jeszcze jakoś sobie radzą co osobiście sprawdziłem :idea:

Jednak amplitunery do kina domowego Yamahy ponoć słabo w stereo grają.

 

Ja bym zainwestował na Twoim miejscu w jakiś porządny wzmacniacz stereo z wejściem phono a za jakiś czas zakup przedwzmacniacza który będzie fajnym upgrade do Twojego zestawu i sprawi Ci miłą niespodziankę :)

 

Podjąłem szybką decyzję :wink: Poszukam najpierw jakiegoś lampowego wzmacniacza,podobno ukraińskie są dobrej klasy i w dobrych pieniądzach, firmy PhaSt (dawniej Phase). Oczywiście Szanowne Grono będzie o wszystkich decyzjach informowane, oraz będziemy konsultować wszystko na bieżąco :wink:

 

http://www.phast.com.ua/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem szybką decyzję Poszukam najpierw jakiegoś lampowego wzmacniacza,podobno ukraińskie są dobrej klasy i w dobrych pieniądzach, firmy PhaSt (dawniej Phase). Oczywiście Szanowne Grono będzie o wszystkich decyzjach informowane, oraz będziemy konsultować wszystko na bieżąco

 

http://www.phast.com.ua/

 

To jest nawet wskazane :P A moze ja sobie kiedys jakiegos lampowego sprawie, :idea:

 

Pawlo20, bardzo fajnie, dolaczy niebawem kolejny audiofil vinylowiec, cos mi sie wydaje ze paczki z holandii beda coraz wieksze i coraz ciezsze :mrgreen::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTO mam plyte dvd z koncertu w rotterdamie, niezly koncercik :idea:

Rotterdam jest starym koncertem, nagranym chyba ze 20 lat temu :wink:

poszukaj 25-lecia w Amsterdamie lub "Falling in Between" z Paryża :wink:

polecam szczególnie ten drugi - naprawdę nie słyszałem lepszego koncertu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelszuszu napisał(a):

TOTO mam plyte dvd z koncertu w rotterdamie, niezly koncercik

 

Rotterdam jest starym koncertem, nagranym chyba ze 20 lat temu

poszukaj 25-lecia w Amsterdamie lub "Falling in Between" z Paryża

polecam szczególnie ten drugi - naprawdę nie słyszałem lepszego koncertu

 

jasne ze to zrobie, 8)

 

a propos kiedys nagminnie szukalem koncertow w dobrej jakosci naglosnienia,5.1 moze by kazdy cos wrzucil od siebie 8)

Koncerty Floydow zawsze obfitowaly w dobre pokazy laserow i naglosnienie tez bylo dobre, szczegolnie na Pulse, 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podjąłem szybką decyzję :wink: Poszukam najpierw jakiegoś lampowego wzmacniacza,podobno ukraińskie są dobrej klasy i w dobrych pieniądzach, firmy PhaSt (dawniej Phase). Oczywiście Szanowne Grono będzie o wszystkich decyzjach informowane, oraz będziemy konsultować wszystko na bieżąco :wink:

 

http://www.phast.com.ua/

 

Heh ...nawet nie wiedziałem że Ukraińcy sobie coś takiego rzeźbią :) Bardzo fajnie to wygląda 8)

Masz gdzieś cennik produktów Phast :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ...nawet nie wiedziałem że Ukraińcy sobie coś takiego rzeźbią Bardzo fajnie to wygląda

Masz gdzieś cennik produktów Phast

dokladnie o to samo chcialem zapytac...

 

Eh ... Led zeppelin II pograzyla mnie dzis calkowicie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eh ... Led zeppelin II pograzyla mnie dzis calkowicie :mrgreen:

 

Paweł , ja mojego LDII jeszcze nie słuchałem. Jutro zjedziemy do domciu to zapuszczę Zeppelin :)

 

Jutro też będę rozmawiał ze znajomym w sprawie dostawy Audiovector S1 ale w bardziej zaawansowanych wersjach ( signature , avantgarde) . Być może też podjadę po zacniejszy drut gdyż obecny nie wyrabia przy tej klasie głośników :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepiej kupić bezpośrednio u producenta w UA

 

Na jednym z forów audiofilskich bardzo sobie chwalą tą markę, oczywiście jak wszędzie znajdzie się kilku wyznawców innej wiary...Jednak suma sumarum sprzęt jest hi-end :wink:

 

phast we lwowie-integra ktora wkleil McGyver 1500usd

phast koncowka we Lwowie 1400 usd

phast pre we Lwowie 550 usd

dochodzi do tego clo,podatek+transport-oraz potem wymiana 6 lamp po 100usd-wtedy dopier gra pieknie.

 

-- N wrz 23, 2012 3:45 pm --

 

Na tej stronie można napisać @ do producenta(drystrybutora) Z tego co widzę oferta wzmacniaczy jest dość wąska, mnie interesuje model PhaSt integra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mój znajomy prowadzi interesy na Ukrainie.Mógłby przywieźć ten kawior ;)

 

Drogą dedukcji doszedłem jak to jest, że na wschodzie robią taki sprzęt :wink: Pamiętacie ruskie telewizory... :wink: :mrgreen: Mają duże doświadczenie w produkcji lamp.Mam tylko nadzieję, że te wzmacniacze są niepalne... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , ja mojego LDII jeszcze nie słuchałem. Jutro zjedziemy do domciu to zapuszczę Zeppelin

Ryplem se drina szkockiej i od razu Zeppelin lepiej wchodzi, BTW ucze sie jutro obrona magisterki na Politechnice :mrgreen::mrgreen:

 

Tak się składa, że mój znajomy prowadzi interesy na Ukrainie.Mógłby przywieźć ten kawior

 

Drogą dedukcji doszedłem jak to jest, że na wschodzie robią taki sprzęt Pamiętacie ruskie telewizory... Mają duże doświadczenie w produkcji lamp.Mam tylko nadzieję, że te wzmacniacze są niepalne...

Lampy cechuje duza precyzja i muzykalnosc. Kiedys bede musial se sprawic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro obronę opijamy

 

P O W O D Z E N I A i nie dziękuj

zgadza sie, jutro bede w stanie calkowitej nietrzezwosci :D:lol: 8) a podziekuje gdy zdam :mrgreen:

 

-- niedziela, 23 września 2012, 17:02 --

 

Puscilem Aide Verdiego wydawnictwo synchro stereo. JAkosc niezla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro obronę opijamy

 

P O W O D Z E N I A i nie dziękuj

zgadza sie, jutro bede w stanie calkowitej nietrzezwosci :D:lol: 8) a podziekuje gdy zdam :mrgreen:

 

Dzisiaj daj sobie spokój i już się nie ucz :idea: Całkowity relax :!:

 

Tak to prawda, doczytuje tylko niektore pytania. Relaxuje mnie muzyka i szkocka :mrgreen::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze szkocką to dziś ostrożnie żebyś nie musiał browara przed samą obroną strzelić

Gdy bronilem inzyniera w przeddzien flaszka gorzaly poszla. Obrona na szczescie po poludniu to czlowiek zdazyl ochlonac :mrgreen:

 

Ten scenarusz raczej nie planowany jest na ta chwile :mrgreen::mrgreen::P

Slucham malych singli z muzyka tanecznych lat 80.

Choler siedzi caly czas po glowie wzmak lampowy. :| Moze by kupl jakis mały np do Tannoy Cherry M1. Te pipki graja detalicznie :roll: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drogą dedukcji doszedłem jak to jest, że na wschodzie robią taki sprzęt

 

W Polsce też :

http://www.wzmacniaczelampowe.pl/

 

Może warto się nimi zainteresować i dać rodakom zarobić :)

 

Piękny,tylko ta waga :shock:

 

http://www.wzmacniaczelampowe.pl/rcm_wz ... nasus.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dzięki koledze Pawlo20 zrodził mi się następny plan pt. zakup lampy

Pewnie za jakiś czas trza będzie zanabyć

świeta racja, Lampa dla audiofila to jak gromnica dla zakonnicy :lol:

 

powoli bede interesowal sie cala ta technologia

 

Pawlo20, +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...