Skocz do zawartości

Moje pierwsze w życiu auto!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ADK90, amorki i sprzęgło. Czyli dość kosztownie, ale są to części eksploatacyjne i prędzej czy później i tak trzreba by to zrobić.

 

Lada dzień jeszcze zajmę się lampką w podsufitce, żeby zobaczyć czy czasem blaszka się nie odgięła i dlatego przy otwartch drzwiach nie da się jej wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, ja jezdzilem na ta-techniks, amor praktycznie nie pracuje, strasznie twardy. chociaz ja to nawet nie zle wspominam :P ja potrzebowalem krotkie amory do gleby i dla tego je wybralem. jak masz duzo dziur w okolicy to polecam rozporki, nie musza byc sparco, home-made wystarcza, a przynajmniej Ci szyba nie peknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon, Nie, póki co 3-stop jest na swoim miejscu (ciekawe jak długo :D).

 

Pozycja za kierownicą jak dla mnei bardzo fajnie. Wysoko, w miare wygodnie, wyciągając ręke mogę przetrzeć szybę przednią, jak sie syf nazbiera od wycieraczek :twisted:

 

Pedały... no są bardzo blisko (siebie, nie mnie... przynajmniej są z przodu, a nie z tyłu :twisted: ), ale przyzwyczaiłem się i nie jest źle. Nie myle się :) (zobacyzmy jak to będzie zimą, w butach odpowiednich do pory roku...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...