Skocz do zawartości

Rozmowy okołoplejadowe


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • cybel

    2788

  • Rozrabiara

    2559

  • bakum

    1737

  • Aga

    1661

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam taki postulat: Zbliża si termin otwarcia zapisów i myślę ze czas przywrócić temu wątkowi jego podstawowe znaczenia. Nasz spam pozwala utrzymać się na pierwszej stronie i to jest pozytywna. Potencjalni,plejadowicze zadają pytania w watkach pokrewnych, co nie jest pozytywne. Mamy mało czasu by przywrócić renomę wątku, który powinien być platforma wymiany zdań i informacji na temat plejad. Dwa lata temu powstał watek barowy który zdecydowanie odciążył temat plejad.

 

zalecam zastosowanie się do postulatu dzioby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki postulat: Zbliża si termin otwarcia zapisów i myślę ze czas przywrócić temu wątkowi jego podstawowe znaczenia. Nasz spam pozwala utrzymać się na pierwszej stronie i to jest pozytywna.

Potencjalni,plejadowicze zadają pytania w watkach pokrewnych, co nie jest pozytywne. Mamy mało czasu by przywrócić renomę wątku, który powinien być platforma wymiany zdań i informacji na temat plejad. Dwa lata temu powstał watek barowy który zdecydowanie odciążył temat plejad.

 

zalecam zastosowanie się do postulatu dzioby :)

 

 

 

 

Nie spinaj sie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szubaru - numerki to też tradycja, z nią też będziesz walczył???
numerki i informacje w pierwszym poście są mile widziane bo jest to usystematyzowanie informacji. Dawno co poniektórzy ze mną włączenie obiecaliśmy, ze gdy przyjdzie moment potrzeby informacji to zajmiemy się merytorycznie organizacja informacji, list i wprowadzeniem nowych w temat plejad. Ja zamierzam słowa dotrzymać bo TTTM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kto jeszcze obiecywał?
ZTCP Primi i kilka osób poparło.
będę ganiać za numerka brak Bo w tym wątku jakoś razi w oczy
popieram i zaraz szczele subaru czerwonym jak nie wstawi numerka. Może pisze z telefonu :rolleyes:

 

Znalazłem stary post carlosa, który mówi ze regulamin zespolowy bym rozsyłany mailami. Post z 25 maja. Może komuś zostały jeszcze ta maile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szubaru - numerki to też tradycja, z nią też będziesz walczył???
numerki i informacje w pierwszym poście są mile widziane bo jest to usystematyzowanie informacji. Dawno co poniektórzy ze mną włączenie obiecaliśmy, ze gdy przyjdzie moment potrzeby informacji to zajmiemy się merytorycznie organizacja informacji, list i wprowadzeniem nowych w temat plejad. Ja zamierzam słowa dotrzymać bo TTTM.

A ten moment już nadszedł? :P;)

Informacją w tym wątku są listy,czy pomysłów kogo zaprosić, konkursów,gadżetów czy ostatnio wklejane wcześniaków i udziału w poszczególnych trasach.

Plejka nie witanym jeszcze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten moment już nadszedł?
ja myślę ze tak. Zostalo 20 dni do zapisów. Zegar na stronie plajadowej już cyka. Na "starym forum ten watek byl w topie i nowi do niego szybko trafiali. Nie wiem jak jest teraz ale stawiajac sie na miejscu moderatoni nie wstawim by go na tomp w takim stanie jakim jest obecnie.

Pamietacie dobrze przepychanki z zeszłorocznym wątkiem plajadowym.

 

aWiemy juz nieoficjalnie w jakim regionie beda plejady ale nie znamy (przynajmniej ja) dokładnej miejscówki. Można ja wyśledzić analizując bazę hotelowa i wolne miejsca. W zeszłym roku w ten sposób udało mi się wytypować hotel Wodnik i nie powiem żeby to mi nie pomogło w rezerwacji :D

 

Informacją w tym wątku są listy,czy pomysłów kogo zaprosić, konkursów,gadżetów czy ostatnio wklejane wcześniaków i udziału w poszczególnych trasach.
zapomniales o bardzo istotnym. Bazie hotelowej organizacje teamow itpeitede. Na listach zakwaterowania wyraźnie widać gdzie w nocy nie będzie spania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze lista konwoi
na początek tak ale potem robi się do tego oddzielny watek bo na jednym jest nie do ogarnięcia. Ważne aby wszystkie linki były łatwo znajdywane w tym wątku i do tego właśnie jest idealny pierwszy post na stronie z numerkiem, linkami zegarem. Listy od zapisów będą tak często powtarzane ze nie muszą być w pierwszym poście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa co mi tam. Stonkę otworzę :yahoo:

 

729

 

Plejady już za 80 dni

 

 

Spamersi

 

 

Strona zlotu

Drużyny plejadowe

 

 

 

 

 

1.Lista wcześniaków

 

 

 

 

 

 

 

1. Cichaczu

2. marcinb101/ as100p

3. Dzioba/

4. Dziobnik/ Ewa155

5. Aga/Pawlo20

6. Bęben / Kaśka

7. Dziedzic/Rozrabiara

8. Jak się uda:-) to Grześ będzie

9. Apacz/ Sebekian + kobitki+inwentarz

10. Urabus Family Team

11.cybel+Marian+Misiek

12. Albi/Dark Knight

 

 

 

 

 

 

2. Lista tras

Szosowa

 

 

 

135 Cichaczu

141 cybel/Misiek

146 Bęben / Kaśka

155 Dziobnik/ Ewa155

199 radix99/Belka

XXX Apacz + Sebekian

XXX Urabus Family Team

XXX Aga/Pawlo20

 

 

 

 

 

 

 

tur szos

333 marcinb101/as100p

313. Platon/

334. Dziedzic/ Rozrabiara

335. Rezerwacja:-)

336. Albi/
/
Dark Knight

337 PRIMAR / Krystyna

 

 

 

 

 

 

 

terenowa

207 Dzioba/?

 

 

tur ter

XXX Apaczowa + Magma
Edytowane przez marcinb101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...