Skocz do zawartości

Chuchała vs Kajetanowicz?


faldżip

Rekomendowane odpowiedzi

Taki oto news dzis mi się na FB pojawił (z newsów magazynu WRC):

http://news.wrc.net.pl/?p=4146

Może zacytuję:

Jeszcze trzy lata temu, Ken Block i Travis Pastrana reprezentowali Subaru Team USA.

 

Tuż przed przeniesieniem się Kena do Forda powstał poniższy filmik gdzie obaj zawodnicy bawią się na Miller Motorsports Park.

 

Może w Polsce zorganizujemy podobny pojedynek? Kajetanowicz vs. Chuchała? Co myślicie?

Wspomniany film:

 

Piszę o tym tutaj, żeby pytanie zamienić w bardziej oficjalne :)

Ja uważam, że pomysł wart rozważenia, ponieważ jest to możliwość dotarcia do ludzi, którzy interesują się rajdami nieco mniej - tak jak my, fani, śledzimy rajdy i wiemy, kto to jest Kajto, kto to jest Siemanko i co to jest L-SPRT, oglądamy onboardy itp, tak do innych pewnie prędziej dotrze filmik "gymkhana style" niż 5 sekund relacji z RSMP w telewizji. A to mogłoby się przełożyć na popularyzację zarówno marki jak i zawodników (byłego i aktualnego z L-SPRT :) ). Oczywiście nie jestem marketingowcem ale po mojemu jakis sens w tym moze być :) Zdaję sobie też sprawę, że nie ma nic za darmo i realizacja wymaga czasu, ludzi i pieniędzy, więc pytanie czy się to opłaca?

 

W przypadku braku definitywnej odpowiedzi negatywnej przekazuję także kilka uwag, które mi przyszły do głowy:

1. Nie może być to wierna kopia tego co na filmie z Blockiem i Pastraną bo ludzie będą narzekać, że "eee zerżnięte z Kena Blocka..." - trzeba by dodać jakieś nowe pomysły, ale jeszcze nie wiem jakie :P (może jakaś hopa albo co)

 

2. Musi być bardzo dobrze zrealizowane - jakies bajery, slowmotion itp wszystko full HD, żeby to nie był film w stylu "super bok nagrany telefonem", bo dla mnie to fajne, bo wiem o co chodzi, ale to musi być po prostu "ładny film", który sie przyjemnie ogląda (tak jak np. fajnie się ogląda rożne fajne produkcje snowboardowe, kitesurfingowe, rowerowe itp - nie jest się jakimś fanem danej dyscypliny, ale filmik fajnie jest sobie obejrzeć :) )

 

Ciekaw jestem opinii Dyrekcji, a także i innych forumowiczów.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Pomysł jako taki jest istotnie interesujący :wink:

Obawiam się jednak, że jednoczesne uniknięcie oceny jako taniego plagiatu oraz utrzymanie wysokiej jakości produkcji jest zarówno bardzo trudne, jak i kosztowne.

Do tego mogłyby dojść utrudnienia natury ... politycznej, których nie chcę w tym miejscu opisywać.

 

Po obejrzeniu cytowanego filmu oraz głębokim przemyśleniu tematyki niestety nie jestm w stanie podjąć wyzwania.

Myślę, że większe szanse mamy na stworzenie czegoś wyjątkowego na przyszłoroczny, jubileuszowy Zlot Plejad.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...