Skocz do zawartości

kolory budy legasia


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o pomoc proszę.

 

 

Chce kupić do swojego legasia maskę białą żeby nie malować (niwelacja kosztów na maxa ) u mnie kod koloru to 230 GLACIER WHITE a maska którą upatrzyłem to 51E PURE WHITE oba auta są prawie pełnoletnie mają ponad 15 lat i czy będzie widać ta różnicę w kolorze ?

maska jest oddalona o 200 km co utrudnia opcje sprawdzenia wizualnego i porównania z samochodem.

 

liczę na szybka pomoc ponieważ mam mało czasu na podjecie decyzji zakupu a maski za 2 dni może już nie być, bo cena atrakcyjna a maska od twinturbo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Maska z 51E PURE WHITE będzie nieco jaśniejsza, generalnie jest około 20 odcieni białego ( też się dziwię skąd ,aż tyle :shock: ) - info od mojego lakiernika.

W sumie nie będzie aż tak mocno odstawać od całości, może lekka polerka po całości i jakoś się wstrzeli.

Możesz spróbować, ale "fachowe oko" na pewno dopatrzy się różnicy.

Pomyśl nad opcją polakierowania pod właściwy kolor auta.

Trzymaj się! 8)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

 

Chciał bym uniknąć właśnie tego malowania i kupić maskę pod kolor auta bo samo malowanie maski to koszt około 250 zł + cena maski 450 zł z transportem to już spora kwota się robi :(

 

a jeszcze jedno pytanie mam odnośnie masek z kurnikiem , czy będą pasować do wolnego saka bez problemu (zawiasy itp) i drugie pytanie czy ta dziura nie będzie negatywnie wpływać na silnik i inne podzespoły podczas jazdy w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i drugie pytanie czy ta dziura nie będzie negatywnie wpływać na silnik i inne podzespoły podczas jazdy w deszczu.

 

Miałem w poprzednim legacy III (wolnyssak) założoną maskę z twin turbo i wszystko pasowało plug&play i myślę że w legacy II też tak będzie.

 

i drugie pytanie czy ta dziura nie będzie negatywnie wpływać na silnik i inne podzespoły podczas jazdy w deszczu.

Mnie kurnik wpływał głównie na lans a woda przez niego wpadająca nic mi nie uszkodziła przez dwa lata. Jest głośniej w aucie :!:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info Juras

 

Chyba jednak zrezygnuje z tej maski z kurnikiem , poczytałem trochę na różnych forach i wszędzie potwierdza się że ten kurnik po przekroczeniu około 140 km zaczyna wibrować.

 

jeszcze raz dzięki za info i temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...