Jump to content

kolory budy legasia

ipsx82
 Share

Recommended Posts

Witam i o pomoc proszę.

Chce kupić do swojego legasia maskę białą żeby nie malować (niwelacja kosztów na maxa ) u mnie kod koloru to 230 GLACIER WHITE a maska którą upatrzyłem to 51E PURE WHITE oba auta są prawie pełnoletnie mają ponad 15 lat i czy będzie widać ta różnicę w kolorze ?

maska jest oddalona o 200 km co utrudnia opcje sprawdzenia wizualnego i porównania z samochodem.

liczę na szybka pomoc ponieważ mam mało czasu na podjecie decyzji zakupu a maski za 2 dni może już nie być, bo cena atrakcyjna a maska od twinturbo :D

Cześć!

Maska z 51E PURE WHITE będzie nieco jaśniejsza, generalnie jest około 20 odcieni białego ( też się dziwię skąd ,aż tyle :shock: ) - info od mojego lakiernika.

W sumie nie będzie aż tak mocno odstawać od całości, może lekka polerka po całości i jakoś się wstrzeli.

Możesz spróbować, ale "fachowe oko" na pewno dopatrzy się różnicy.

Pomyśl nad opcją polakierowania pod właściwy kolor auta.

Trzymaj się! 8)

• Upvote 1

Dzięki za info

Chciał bym uniknąć właśnie tego malowania i kupić maskę pod kolor auta bo samo malowanie maski to koszt około 250 zł + cena maski 450 zł z transportem to już spora kwota się robi :(

a jeszcze jedno pytanie mam odnośnie masek z kurnikiem , czy będą pasować do wolnego saka bez problemu (zawiasy itp) i drugie pytanie czy ta dziura nie będzie negatywnie wpływać na silnik i inne podzespoły podczas jazdy w deszczu.

i drugie pytanie czy ta dziura nie będzie negatywnie wpływać na silnik i inne podzespoły podczas jazdy w deszczu.

Miałem w poprzednim legacy III (wolnyssak) założoną maskę z twin turbo i wszystko pasowało plug&play i myślę że w legacy II też tak będzie.

i drugie pytanie czy ta dziura nie będzie negatywnie wpływać na silnik i inne podzespoły podczas jazdy w deszczu.

Mnie kurnik wpływał głównie na lans a woda przez niego wpadająca nic mi nie uszkodziła przez dwa lata. Jest głośniej w aucie :!:

• Upvote 1

dzięki za info Juras

Chyba jednak zrezygnuje z tej maski z kurnikiem , poczytałem trochę na różnych forach i wszędzie potwierdza się że ten kurnik po przekroczeniu około 140 km zaczyna wibrować.

jeszcze raz dzięki za info i temat do zamknięcia :)