Skocz do zawartości

zestaw głośnomówiący w nowych autach a tel


Rekomendowane odpowiedzi

tak samo jak z innymi telefonami (czytaj nokia e52 i niższe modele) , gdzie instalacja jest intuicyjna. po rozmowie z gośćmi z serwisu parrota wiem ,że należy wgrać softa z telefonami , które pojawiły się na rynku po ostatniej aktualizacji w subaru. tylko czy serwis nadąża za zmianami ? mam nadzieję że tak:)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to jak/gdzie parujesz bo sam walczyłem próbując parować po nokii samsunga właśnie poprzez menu radia i był problem - dało się sparować ale nie łączyło automatycznie. Problem okazał się banalnie prosty trzeba parować poprzez wciśnięcie przycisku odbioru połączenia przy kierownicy wówczas na wyświetlaczu pojawia się menu zestawu głośnomówiącego a nie sprzętu audio i po sparowaniu jest wszystko OK. Nie wiem czy u Ciebie jest tak samo jak w moim forku 2011.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Pytałem o to jak/gdzie parujesz bo sam walczyłem próbując parować po nokii samsunga właśnie poprzez menu radia i był problem - dało się sparować ale nie łączyło automatycznie. Problem okazał się banalnie prosty trzeba parować poprzez wciśnięcie przycisku odbioru połączenia przy kierownicy wówczas na wyświetlaczu pojawia się menu zestawu głośnomówiącego a nie sprzętu audio i po sparowaniu jest wszystko OK. Nie wiem czy u Ciebie jest tak samo jak w moim forku 2011.

 

pozdrawiam

Zbych mam pytanie dotyczące jakości dźwięku na zestawie w Forku. U mnie ja słyszę bardzo dobrze ale mnie słychać z zakłóceniami (szumy pojawiające się regularnie co kilka sekund). Jak jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...