Skocz do zawartości

5 Grand Prix Olsztyna-INKA CUP 11.12.2011


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej byłem zaskoczony poziomem głośności Elkowozu.

Cisza.... tylko od czasu do czasu trochę gwizdu. Ksiakiś popsuty?

 

 

Już prawie wszystkie filmiki doleciały na YouTube'a. Są prawie wszystkie załogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim przybyłym, za oklaski :lol: , gwizdy, fotki, filmiki itd.... :lol: , my co prawda z nikim się nie protestowaliśmy ani nie kłóciliśmy o miejsce :mrgreen: , (bo o co tu się kłócić, o jakieś 15 czy 16 miejsce... :lol::lol::lol:) ,

ale się wyjeździliśmy i pobawiliśmy, a o to głównie chodziło :lol: , mam nadzieję, że widzom się podobało tak jak nam, trochę szkoda, że nie wszyscy tak podchodzą do tematu.... :twisted:

Niektórzy traktują tego rodzaju zawody jak mistrzostwa świata albo i galaktyki, ale ja chyba bym się zaciął przy goleniu jakbym się na poważnie ścigał STI z młodymi chłopakami w swoich szalonych coltach czy peżotach... :D walczących często o swój pierwszy puchar w życiu... :twisted::lol:

 

Najmocniej i najbardziej dziękuję mojej pilotce - motrOli, dzięki której w ogóle wzięliśmy udział w imprezie, a do tego ją ukończyliśmy na 4 całych kołach :D :!: i bez zadrapań na lakierze, a nie zawsze tak bywało... :lol:

 

Zapraszamy wszystkich na WOŚP, która odbędzie się w tym samym miejscu, i na której będziemy wozili wszystkich chętnych, oczywiście za kasę dla maluchów :)

 

pozdrawiamy, emotorsport i motorOla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...