Skocz do zawartości

Już Za Tydzień Zima - Ułęż 15.12 (czwartek)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo coś o ofercie VIP ;) Jak nie nic z tego to ruszam swoją Modlichą ;D

Przyjedz swoja Modlicha! Tak bedzie najlepiej... bo nia tez troche posmigasz :lol:

Szykujemy kolejne Saxo VTS z klatka. Zostala juz kosmetyka wiec na impreze musimy sie wyrobic :!:

Bedzie kilka osob chcialo sie tym przejechac ale potem mozemy Ci wsadzic instruktora i 2 lub 4 godzinki bedzie mozna wyjezdzic. Cene Ci zaraz wysle na PW bo to auto jeszcze nie jezdzilo wiece musze policzyc zuzycie materialow oraz ryzyko wystapienia malych awarii :lol:

Napisz jaki wymiar szkolonka Ciebie interesuje!?!

 

Amortyzatory zrobione. Działają. Okazało się że były wsadzone do amortyzatora gumowe podkładki nieznanego pochodzenia żeby ograniczyć jego pracę do 2cm i w tym był cały problem :roll: Jutro będą montowane i jestem oficjalnie gotowy. :wink: Cicho liczę że nie będzie śniegu bo mam dobre letniaki które chcę wytestować. :wink:

Zawsze jakies patenty w wyscigowych pucharach sa :roll: Pewnie jeszcze kilka ich znajdziesz :lol: Super ze bedzie dobrze skakalo i moze cos wybieralo. Letniaki beda "the best" bo nawet jesli bedzie zimno i maly snieg to nawierzchnia i tak pozostanie tylko mokra!

 

nadal uważam, że warunki są na letnią oponę lub zniszczoną już zimówkę.

a zniszczoną letnią ?

Tez.... pod warunkiem, ze ta zniszczona letnia to jakas dobra byla i markowej gumy. Bieznik nie jest nam potrzebny do jazdy tak bardzo jak jakosc gumy. Jesli wiec nie jest to jakis mega sparcialy kartofel to zrobi robote!

 

A ja mam do organizatorów dziwne pytanie 8) ..

Jest tam gdzie zrobić ognisko?? :P

Przywiozło by się drewno ze stacji tudzież z lasu

i upiekło "giętą"..

a i ogrzać sie będzie gdzie.. :twisted:

Pomysl dobry... o ile nie bedzie padac :twisted: Czyli trzeba miec plan B. Bede z Toba w kontakcie... pomozesz mi to ogarnac :P Sam sie zglosiles.

 

 

 

Wielkie dzieki.

Sa "pomoki" w tym dziale?

ATB

298767_259545574082595_100000814639724_702113_389354929_n.jpg

Nie ma, ale Kubeusz robi to bez pomukow.... melduje sie w Olivii a spi NadWieprzem. Wszystko przez to, ze zaden kierowca nie chce sie zatrzymywac o 3:00AM wywolywany przez CB-Radio :mrgreen::oops::twisted:

Olivia spoko...na recepcji obowiazkowo do Pani zwracamy sie "Pani Olivio". :D

Wieprz blizej i niby o 10zl taniej... ale tam mniej pokoi maja i czesto jakies wesela czy inne przyjecia.

 

 

 

Zapisywać się.. bo potem nie bede wpuszczal :shock:

(zalosny zart prowadzacego)

 

LISTA

000. Siemiaszko

00. Kozak

0. czwartek

1. Dartmoor

2. Yacho

3. Hogi

4. GC8 (na 75%)

5.

6.

7.

8.

9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, będzie gdzie koła zmienić? Czy muszę dymać ze swoim lewarkiem? :wink:

 

Hogi, zmienic jest gdzie :)

plac pod biurem spory. nie ma problemu :lol:

może pożycze "żabę" to będzie prosciej to Ci pożycze za parę Euro. :lol:

Zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, gendziu,

Zaznaczam że wrażenia niekoniecznie będą urywały d.. bo dawno nie byłem i nie jestem wymiataczem, ale najwyżej z innymi też pojeździsz.

 

Ale nie chodzi o urywanie glowy, sam fan wystarczy. Tymbardziej jesli bedziesz upalal MX5 :twisted:

Nie doprecyzowalem swojego pytania, szukam tez kogos zeby na ulez dotrzec i wrocic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...