Skocz do zawartości

Gdzie wkrecic czujnik cisnienia oleju Auto Gauge???


jeedrass

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wkręceniem czujnika do zegara. Kupiłem Auto Gauge'a z potencjometrem (jest duży) i pod intercooler gdzie wszyscy montują czujniki nie wchodzi przeszkadza jakiś plastikowy mega twardy waz co wchodzi w blok. Jest jakieś rozwiązanie, prócz podstawki pod filtr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyj szukajki, temat przerabiany wiele razy...

 

można wkręcić w blok (miejsca z zaślepkami) lub przy pomocy trójnika w miejsce seryjnego czujnika. w ostateczności przy użyciu podstawki pod filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie montazu. W GT ta zaslepka jesy M18x1,5 i moj tokarz spisal sie na medal dorabiajac mi taka przejscowke. Ale oglenie nie jest to takie latwe jak by sie wydawalo. Noo moze nie liczac czujnika montowanego w miejsce seryjnego. Tam dalem trójnik od pneumatyki uszczelniony siliconem do misek olejowych. Nawet nie musialem alternatora wyciagac tylko go "odwinalem" na srubie . A ta zaslepka w bloku co jest to nie jest latwo sie do niej dostac a przykrecic potem czujnik to juz wogole jakas katorga . Nawet przez chwile probowalem sie dostac do magistrali w glowicy ale mimo dobrych kluczy to tak jest zapieczona ze nawet nie dygnela wiec spowrotem zabralem sie za zaslepke w bloku. Musialem zdjac jeden przewod gumowy od powrotu powietrza z zaworu DV zeby sie dostac do zaslepki w bloku bo moja redukcja jest na klucz 25 wiec musialem miec miejsce. Jednak po walce z zalozeniem tego przewodu chyba z 10 min postanowilem ze go przetne i zaslepie (mam BOV'a i byla zalepiona czy IC a teraz bedzie tuz przy rurze dolotowej). Jednak dzis nie udalo mi sie skonczyc i na jutro zostal mi montaz spowrotem IC. Jutro zakladam IC i zabieram sie za lutowanie kabelkow. Jak podlacze i bedzie dzialalo to tez jeszcze napisze. Moze porobie pare fotek. Nie dam pelnej relacji z montazu bo tak sie umorusalem ze nie mialem jak robic relacji.

 

-- So mar 26, 2011 4:04 pm --

 

A wiec tak czujniki montowane wczoraj nie ciekna, nie poca sie olejem wiec wszystko jest super:D Jeszcze niemam wskazan bo montowalem Turbo Timera i nie udalo mi sie dokonczyc wskaznikow.

Pare fotek:

 

 

Załączniki:

 

Przejscie.jpg [ 33.3 KiB | Przeglądane 962 razy ]

 

 

Ogolne.jpg [ 41.91 KiB | Przeglądane 962 razy ]

 

 

Czujniki Cis Oleju.jpg [ 26.32 KiB | Przeglądane 962 razy ]

 

 

Czujnik temp.jpg [ 36.16 KiB | Przeglądane 962 razy ]

 

 

Czujnik oleju dod.jpg [ 35.52 KiB | Przeglądane 962 razy ]

 

 

Czujnik Boost.jpg [ 35.54 KiB | Przeglądane 962 razy ]

 

viewtopic.php?f=21&t=143090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...