Skocz do zawartości

Mikołajki w 2 Domu Dziecka w Warszawie


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od początku.Dwa tygodnie temu wparował mi do głowy fantastyczny pomysł :D i do dzisiaj nie chcę wylecieć.A mianowicie zamarzyło mi się zorganizowanie jakiegoś eventu dla dzieciaków z domu dziecka w Warszawie .Widziałem kiedyś na forum evo taką akcje więc pomyślałem dlaczego Subarowa brać ma być gorsza.No i się zaczęło przeszedłem od pomysłu do czynów .Skontaktowałem się z domem dziecka i dzięki temu poznałem Kamila który jest tam wychowawcą i fanem czterech kółek.Opowiedział mi o podobnych imprezach które organizowano dla dzieciaków .Tutaj przesyłam link do eventu klubu mazdy http://www.facebook.com/usmiechmazdy .Wspólnie ustaliliśmy że fajnie byłoby zorganizować Mikołajki 2011 .Wypracowaliśmy dwie opcje .Opcja pierwsza wynajęcie jakiegoś toru np rozety i powożenie tam dzieciaków Subarakami .Opcja druga zabieramy dzieciaki Subarakami z Domu i zawozimy na Gokarty a tam pomagamy zorganizować zawody.To są takie wstępne szkice chciałbym zobaczyć jaki będzie odzew i nowe pomysły .Było tyle ciekawych forumowych akcji i Subaruholicy nie zawiedli więc mam nadziej że i tym razem uda nam się zorganizować coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...