Jump to content

Augustów


pmlody

Recommended Posts

Polećcie coś do przenocowania w Augustowie :)

Wybieramy sie z żona niedługo do wilna na wycieczkę na weakend.

Potrzebujemy najprawdodpodobniej ( jeszcze plan nie do końca ustalony ) 2 noclegi, z piątku na sobote i z soboty na niedzielę.

Nie mamy specjalnych wymagań, 6 gwiazdek być nie musi :)

Link to comment
Share on other sites

Hotel Warszawa rzeczywiście jest fajnym miejscem, ale przy rezerwacji trzeba pamiętać, żeby brać pokoje w nowej części hotelu, a nie w starej. Jeśli jedziecie w miarę nieodległym terminie, to spróbuj Karczmę Starożyn, może jeszcze będzie czynna. Zajebiste miejsce z super klimatem i bardzo dobrym jedzeniem. Pokoje bardzo fajne. Do przenocowania na weekend w sam raz.

Link to comment
Share on other sites

pmlody, 30km dalej masz Hotel Suwalszczyzna w...Suwałkach ;) W Augustowie w sumie poza sezonem nic sie nie dzieje. W Suwałkach w sumie też nie, ale masz więcej opcji na przeżycie typu kino, Aquapark czy pare knajpek. Jakby wizyta w Aptece była potrzebna to też mogę poratować :lol:;)

 

Na Litwe możesz cisnąć przez Ogrodniki lub Budzisko. Jak chcesz zwiedzić trochę tzw "folkloru" tudzież ponaqrwiać po zakrętach i lekkim x-country polecam "zielone" przejscie w Bereżnikach :) Troche dalej do Wilna, ale IMO fajniej ;)

 

EDYTA: No i punkt konieczny do zaliczenia: restauracja SODAS w Puńsku, jeszcze w Polsce, na porządne żarcie litewskie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hotel wojciech z kolei lezy nad przepieknym jeziorem koło śluz w przewięzi. pieknie tam jest. a jak bedziecie tam to i obok macie przepiękną wioskę studzieniczna z kosciółkiem na cyplu. tam kręcone były sceny do 07 zgłoś się z borewiczem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...