Skocz do zawartości

cos jest krzywe....jak zbadac??


boju21

Rekomendowane odpowiedzi

witam kiedys dostałem strzała w tylne lewe koło i teraz jest cofniete o toche ale jest wahacze wymienione została tylko zwrotnica i amor(nic po nim nie widac)czy można to jakos zbadac co do wymiany? :roll: ?? nikt nie ma pomysłu ??

 

a kto tu jest blacharzem...? :P:)

 

mocowania amora do zwrotnicy idą równolegle do amora? chodzi o te blachy z otworami, zobacz dokładnie, bo nawet mała odchyłka powoduje przestawienie koła , na ogól do tyłu, bo oś mocowania amora jest przestawiona w stosunku do osi piasty, i to się dość łatwo i jako pierwsze gnie

 

zawias można pomierzyć po przekątnych, albo porównawczo z innym, nie tak skatowanym :twisted: , egzemplarzem

 

pod jakim kątem było uderzenie? bokiem w krawężnik, czy od przodu w koło, w ,,bieżnik" opony?

 

kielich poddaje się na ogół po bardzo mocnych skokach i twardym lądowaniu, ale to akurat jest najłatwiejsze do zmierzenia, rozstaw otworów mocujących amor i po przekątnych, ale tu akurat tego przypadku nie podejrzewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieżność jest oki opon nie zdziera ale koło ewidentnie jest cofniete -emotorsport strzał był przez tylne drzwi na koło-czyli poleciało do tyłu ,wszystkie czesci są już wymienione,tylko nie amor i zwrotnica, szkoda mi wymieniac narazie amora bo mają ponad 70%skutecznosći,zwrotnicy tym bardziej bo jest nowe łożysko :wink: w TORUNIU dawała rade wiec narazie chyba nie bede kombinował,chyba że znajde używany amor w bardzo dobrym stanie to zaryzykuje,a co do sprawdzenia czy amor to nie wiem już patrzyłem na "oko"wszystko jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...